Tema Interesante - 27

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema interesante per gjera nga me te ndryshmet

*
albanianwizard
20-06-2009, 18:54:17

Teknologjia e Dizinformimit

Teknologjia e Informacionit.Dihet qe sot fuqia reale eshte informacioni, ashtu siç ka qene dhe shum kohe me perpra , ne baze te informacioneve qe disponon dikush mund te kete perparesi ndaj dikujt tjeter vetem ne baze te ketyre informacioneve.Pikerisht keto informata bene qe te perparonte shkenc...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
albania1
18-06-2009, 11:49:44

Joni Mero Baze

Joni Mero Baze - djali i Mero Baze eshte kapur per here te dyte per perdorim droge dhe vjedhje te shokeve ndaj eshte perjashtuar nga shkolla ne Viene, Austri.Demtimi qe sjell tek femijet pasuria e tepert e pa menaxhuar ne menyre konstruktive nga prindi dhe mungesa e edukates prinderore e transme...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
klasiku
11-06-2009, 23:30:46

Bauwerk Parket Kosova

INSPIRIM PARKET PRISHTINA SHPK është perfaqësus i Firmës së njohurzvicerane BAUWERK PARKETT AG me renome evropiane dhe botërore përKosovë, Shqipëri, Maqedoni dhe Mal të Zi. Të gjitha llojet e parketitjanë të çertifikuara dhe i plotësojne të gjitha standardet sipasnormave DIN dhe ISO.Te ne mund t...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

As.Ma.
09-06-2009, 18:58:41

"Si Kosova dhe Epiri i Veriut"

, :perqafim, :perqafim, :perqafim
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

preciouslove
07-06-2009, 19:47:05

Big Brother Albania 2 - Top Channel.TV

Hello Dear,My name is preciousmadhib, am very glade to come across your profile today which i find interesting andwish to let you know that i will like tohave a very good relationship with you, i hope you will welcome my friendship request? Please contact me with my privet Email madh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

preciouslove
07-06-2009, 19:39:23

Albanian diplomats visit Hollywood

Hello Dear,My name is preciousmadhib, am very glade to come across your profile today which i find interesting andwish to let you know that i will like tohave a very good relationship with you, i hope you will welcome my friendship request? Please contact me with my privet Email madh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

preciouslove
07-06-2009, 19:39:04

Kosovo, Albania "connect divided nation"

Hello Dear,My name is preciousmadhib, am very glade to come across your profile today which i find interesting andwish to let you know that i will like tohave a very good relationship with you, i hope you will welcome my friendship request? Please contact me with my privet Email madh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

preciouslove
07-06-2009, 19:35:36

Azerbaijani Mp Leaves For Albania As Part Of Pace Pre-election Mission

Hello Dear,My name is preciousmadhib, am very glade to come across your profile today which i find interesting andwish to let you know that i will like tohave a very good relationship with you, i hope you will welcome my friendship request? Please contact me with my privet Email madh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Konjaku
04-06-2009, 00:26:21

Gjera te dobishme per webmasterat!

Asgje me shume asgje me pak thjeshte eshte nje FTP program dikujt mund ti pelqeje e dikujt jo thjesht e publikova ta njihni nese se keni njohur.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
26-05-2009, 23:14:05

Menduh Thaçi kërkon marrëveshje të re të Ohrit

Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi deklaroi të dielën në Tetovë se patjetër duhet të arrihet një marrëveshje e re, për shkak të mosfunksionimit dhe skadimit të afateve të Marrëveshjes së Ohrit.Ai këtë e deklaroi në kuvendin qendror të PDSH-së të, ku u votuan edhe ndryshimet dhe emërimet e reja në ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: kengaime, guest28128

pse eshte ndare kosova dhe shqiperia

kengaime
26-05-2009, 12:25:28
S'po kuptoj pytjen hic.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

lenii
23-05-2009, 01:17:48

BASTE 100% SAKTA NE VEB FAQEN WWW.CIMIBET.BLOGER.HR

BASTE-100%TE SAKTA NE VEB FAQENWWW.CIMIBET.BLOGER. HR
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


*
grenza1981
14-05-2009, 11:01:17

Tirane, shes COMPONENT PC NGA ITALIA

Shes Komponent Pc Nga Italia Me Shumice E Pakice. Cmimi I Leverdishem 40% Me Pak Se Cmimi Ne Shqiperi. Garancia 2vjet. cel: 0682249262. http://www.kompiuterstore.com
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
13-05-2009, 15:48:06

Si duhet të aplikoni për viza ne ambasaden amerikane?

Ambasada Amerikane: Si duhet të aplikoni për vizaNdryshon procedura. Jo më kërkesa me e-mail, faks ose postëAmbasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka vendosur që të ndryshojë mënyrën e aplikimit për vizat jo-emigruese drejt këtij vendi. Kërkesat për viza jo-emigruese në SHBA do t...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
10-05-2009, 19:21:38

Si ripërtërihet leja e qëndrimit në Itali

Emigrantët duhet të paguajnë një taksë mbi lejen e qëndrimitSi ripërtërihet leja e qëndrimit në ItaliEmigrantët shqiptarë që duan të ripërtërijnë lejen e qëndrimit pranë shtetit italian, ose në rastet kur kërkohet për herë të parë, do të duhet të paguajnë një tarifë të caktuar f...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

MISINI
08-05-2009, 18:34:44

AVG Antivirus - Versioni Falas

Une e perdor personalisht ne te gjithe kompjuterat e mi kete antivirus dh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

medina vlora
04-05-2009, 19:36:58

Borebardha edhe shtat xhuxhat !

[i]eeee duke pare se si nje vajze mund ta bej kete atehere  jam shume  krenare se si nje vajze kaq e afte mund ta permijesoj nje poezi kaq te bukur per voglush tung  nga vlora dhe aida krasniqi ju pershendesim perzemersisht tung ciao
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

welli
04-05-2009, 18:11:34

te zgjidh problema per femije mundesisht nga olimpiada

a mund te jete nje probleme me e thjeshte sepse une jam iks vjechmmmmm:
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Nazmi B. Misini
04-05-2009, 15:43:12

E zgjidhni dot?

a²-b²=1*31(a-b)*(a+b)=1*31,sigurisht e ke te qarte qe numrin 31 mund ta shkruajme si 1*31,kombinime te tjera nuk ka sepse nr.31 eshte i shjeshte,prandaj do te kemi:a-b=1,anetari i pare ne anen e majt me anetarin e I ne anen e djathte,si dhe anetari i dyte ne anen e majt me anetarin e II ne ane...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: albaniantrouble, erlehta, pocholoca

Qindra gjarperinj shfaqen ne nje fshat

mistrecishqiptar
03-05-2009, 14:14:16
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ERALD NANO, guest27794

si duhet me i ba follderat me password

ERALD NANO
02-05-2009, 16:35:54
ME DUHET NJE DETZRE KURSI PER LINUX OS
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

elmedina berisha
02-05-2009, 15:50:08

numrat e tel te kujtes dhe merit

Edhe une jetoj ne Angli..dhe kur marre njerez ne Shqiperi perdor...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

renaldo cobo
02-05-2009, 13:33:14

: Ushtrime ne C++

faleminderit Treni, ajo qe dua eshte si ta lexoj nga file  dhe ta shkruaj n...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

tina mano
01-05-2009, 17:17:35

Fjalekryq

te zgjidhesh fjalekryqe
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

leonardo doku
30-04-2009, 12:16:16

BIENVENIDOS a Español online - Kursi i Gjuhës Spanjolle

Hola a todos de nuevo (pershendetje te gjitheve serish )Sot do te paraqe...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, Oqeani, titi10

ILUZIONE PAMORE...!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


*
GTirane
25-04-2009, 20:50:31

Opel Frontera me çmim të leverdisshëm

Shitet makinë fuoristradë e tipit Opel Frontera, 1.8 nafte, 4X4, xhama elektrikë, në gjendje të mirë motorike dhe xhenerike. Ngjyra është blu saks metalizzato dhe është me dokumente të rregullta. Targa TR....K. Çmimi 750 000 lekë i diskutueshëm.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Albaglobal
25-04-2009, 13:00:47

Albaglobal bëhet rishitësi zyrtar i SDL Trados në Shqipëri

Njoftim për shtyp 25/04/2009ALBAGLOBAL BËHET RISHITËSI ZYRTAR I SDL TRADOS NË SHQIPËRITiranë – 24 prill, 2009 – Albaglobal është tashmë rishitësi i autorizuar i SDL Trados në Shqipëri, duke iu ofruar shoqërive vendase dhe klientëve individualë mundësitë e shumta të portofolit të SDL Trados, zbat...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

i huaj
24-04-2009, 17:11:48

ZgjOhU..!

.....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
harrypotter
21-04-2009, 17:55:09

Problemet e Europës Perëndimore_Më thoni diçka!!!

Po kërkoj diçka në lidhje me problemet Rajonale dhe Globale të Europës Perëndimore!!!Do t'ju a dija shumë për nder po të më ndihmonit sadopak!!!FLM
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

guest27603
15-04-2009, 20:50:20

Leka Zogu te lutem heq dore nga Republika e Koves

Letër e hapurPër: Mbretërinë Shqiptare, Pretendentin e fronit Leka Zogu I, Princin Leka II dhe Oborrin Mbretëror Tema: ReagimNga:    Unë iniciatori i këtij reagimi (të hapur) jam student në vitin e parë pranë UP-së.   Në reagim janë pjesëmarrës edhe një numër i madh dhe kualitativ i qytetarëve t...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
25-03-2009, 20:49:58

E bukur apo e zgjuar?!..femrat ende ne dileme..

E zgjuar apo elegante, e pasur, apo e shemtuar? Femrat kane nje marredhenie te nderlikuar dhe kontradiktore me imazhin e tyre, thuhet ne nje sondazh te realizuar se fundi. 25% e 2 mije femrave te pyetura, te moshes 18-34 vjec, jane shprehur se do t’u pelqente me shume te shpalleshin top modelja ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe