Tema Interesante - 30

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema interesante per gjera nga me te ndryshmet

besian gashi
20-03-2009, 14:56:53

Lindja e kontinentit europian

Përgjatë bregdetit të thepisur të Norvegjisë gjenden dëshmitë më të vjetr...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

guest27248
20-03-2009, 14:54:57

per vargun gjeometrik zgjidhja

20,10,5 a1=20,a2=10,a3=5a6=?s4=? a2=a1*q a3=a2*q q=a2/a1=10/20=1/2 an=a1*q(n-1) a6=20*1/2(6-1) a6=20*1/2(5) a6=20*1/32 a6=20/32 a6=0,625  suksese shume
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
11-03-2009, 12:26:25

Ja përse jemi skllevër të cigares

E dimë se mbajmë erë të rëndë, na përçmojnë e na bën dëm, megjithatë vazhdojmë...Ja përse jemi skllevër të cigaresDepresioni, varësia, dëshira për të qenë trendy, mungesa e vullnetit...Në Evropën Perëndimore, sipas statistikave ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
benitezi
08-03-2009, 00:55:55

Sikur të ishit milioner çfarë do të kishit bërë?

ka shum njerz se kan shum para po nuk din se si ti shfrytezojn . po ka edhe njerz qe nuk kan miljona te shumt po ti kishindo te dini sesi te shfrytezojn po ju si do tishfrytezoni ?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: titi10, fadilmorina, GREATBOY

ADRESA INTERNETI

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
marsiola
04-03-2009, 12:34:24

Kerkohet te punesohet nje i (e) interesuar nga Lezha ne nje kompani private

Kerkohet te punesohet nje i interesuar nga Lezha ne nje kompani private ne Balldre te Lezhes per pozicionin operator regjistrimi.Kerkohet te kete mbaruar shkollen e mesme.Njohuri ne kompjuter (word dhe excel).Kjo kompani e ka qendren ne Tirane dhe filialet ne rrethe.Per me shume kontaktoni ne ad...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Bravo88
24-02-2009, 13:07:54

SeekingSouls.com - 100% FREE Dating Community

Finally, a Dating site with ALL Premium Features available 100% Free of charge.Free Dating, Matchmaking, Chats, Photos, Videos, Guestbooks, Blogs, Lots of Active Members and More!And All these features are absolutely Free and Unlimited for all users!

*
Bravo88
24-02-2009, 13:06:46

FREE Seduction Guide for Men - How to Attract Women

Dear Fellow Men,In response to high demand and tight economic situation all over the world,we have released High Quality Seduction Guide for men, and made this guide FREE.Get Your Lifetime Access Now while it is still available at...

Pergjigje nga: AleksB, Trendafili i kuq, charlie

Deathclock

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Dora
18-02-2009, 11:04:31

Ping-Pong i mahnitshem

Vetem nje personi dashuruar pas kesaj loje mund te luante ne kete menyre:
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
lagjia jone
16-02-2009, 16:41:34

kerkojme te punesojme agjente ne terren

kompania per sherbime marketingu"Lagjia jone" kerkon te punesoj agjente ne terren,qe te kene eksperienc pune ne kete fushe.per me teper info kontaktoni ne adresen e mailit:lagjiajone@gmail.com ose ne tel:0683948483
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
sinoballa
11-02-2009, 20:28:36

SHITET GOLF 3 , BLU I ERRET METALIZATO

GOLF 3 , VITI '94 , 1.4 benzine , ekonomike ,ne gjendje te perkryer motorike e xhenerike, xhama te erret, cd-mp3 pionnier + amplifik 600w hyper bass, disqe sportive alumini, me 5 dyer cmimi 4500 euro i dikutueshem ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
sinoballa
11-02-2009, 20:26:30

shitet GOLF 3 , BLU I ERRET METALIZATO

GOLF 3 , VITI '94 , 1.4 benzine , ekonomike ,ne gjendje te perkryer motorike e xhenerike, xhama te erret, cd-mp3 pionnier + amplifik 600w hyper bass, disqe sportive alumini, me 5 dyer cmimi 4500 euro i dikutueshem ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
albanian1boy
11-02-2009, 16:53:30

ndihme per info.al

Une kam nje problem me shfletuesin e internetit dhe kur po shikoja faqen info.al nuk e kuptova se cfare skripti perdorin.Nese dikush di te me thote emrin dhe linkun e shkarkimit.Fl
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, Kancer

terr(itor)

Shej
09-02-2009, 18:19:45
hajd me trego nga bie...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Syrgjyn, sycka, gzim gashi

Oferte pune nga DELTA AIR LINES

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
flakaa
06-02-2009, 16:44:01

Detyre [rrethi x^2+y^2-2x+4y+1=0.....]

Janë dhënë rrethi x^2+y^2-2x+4y+1=0dhe drejtëza x+y-3=0.Atëherë drejtëza dhe rrethi: A)Janë tangjent B)Priten C)Nuk priten D)Priten ne tri
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: kengaime, Stefi, Trendafili i kuq

Njeriu 550 kilo!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
18-01-2009, 15:13:47

Prag-tragjedia zbulon një burrë me dy gra

 Një ngjarje që për pak sa nuk ka përfunduar tragjikisht për dy të moshuara nga fshati Bathës i Elbasanit ka zbuluar edhe një histori të veçantë. Dy gra kanë jetuar në bigami një jetë të tërë me dëshirën e tyre dhe madje kanë pasur marrëdhënie shumë të mira, aq sa të afërmit dhe fqinjët thonë se...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, Trendafili i kuq, inflames

OBAMA ESHTE ANTIKRISHTI?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
guest26116
10-01-2009, 15:23:02

pershendetje

 :)Jam Venere dhe banoj ne Itali. U futa rastesisht ne kete forum mas kerkimeve qe po beja per te instaluar skyype per sistemin operativ linux pseuudonimin venere e zgjodha pasi ky planet ka nje influence mbi shenjen time qe eshte demi Ju uroj te gjithv e nje dite te mbare
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Bizenitim
03-01-2009, 13:52:26

Dures shtepi ne plazh me qera vetem 150 euro ne 2 javor..

Hamalle 5-10 min ne kembe nga dregdeti 2 dhoma e nje kuxhine funksionale dhe me aneks masiv ne shtepi ndodhen 5 shtrate.Per nje familje qe don ti kaloje pushimet e qeta pa shpenzime kolosale por dhe me cift ose dhe dy cifte qe duan te bas...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Bizenitim
03-01-2009, 13:37:26

Lokal me qera ne Tirane 200 euro ne muaj

Reth 50 meter katror me nje aneks dhe vc sapo eshte shtruar ne pllaka dhe eshte i pershtatshem per cfaredo lloj biznesi Pike shumice, dentari,farmaci,veterinari,zdrukthtari,dyralumin etj etj ka dalje direkte ne rruge dhe pjesen ballore eshte e xhamte me dy dyer te xhamta sigurisht dhe me...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Nazmi B. Misini
03-01-2009, 13:20:14

detyre ne matematike:

x+1/2-5x+1/3<1/6 -4x+5/6<1/6 -4x<1/6-5/6 -4x<-4/6 shumezojme me 6 -24x<-4/:(-4) 6x>1 X>1/6
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

guest25996
02-01-2009, 22:56:49

për të dashur shqiptar

Kërkoj kontakt të këndëshëm me një djalë shqiptar 30-45 vjeç bisedë, miqësi dhe ndoshta më shumë domethöne seks, seks seks edhe seks Kerko dikund tjeter...Tema Mbyllet...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: aaaaalli, milanese, VALTERI

FIERI

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Ministryofmath.info
20-11-2008, 12:28:32

Si t'raciOnalizohett [ndihmë sa me pare]

rezultatieshte [(sqrt3 -1)(1+ sqrt3- sqrt2)]/2 gjith temirat.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Nia
11-11-2008, 02:25:27

Pune ne fundjave/weekend dhe ditë jave me CCI (Call Center International)

Çfarë mund te jetëme mirë sesa te fitoni parame tepër ne fundjavete lirë apo edhe ne ditet e javës ?Këtë mundësijua oforon vetëm CCI ( Call Center Internationa) e cila ju ofron çdo gjëte nevojitshme për te fituarpara me tepër dhe kërkon nga ju vetëm dëshirën për te shtuar te ardhur...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe