Tema Interesante - 31

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema interesante per gjera nga me te ndryshmet

*
harrypotter
22-10-2008, 17:58:12

Sinuset dhe Cosinuset

Ju lutem te ma shpjegoni pak teoremen e sin dhe cos sepse kam provim:Te shoqeruar me shembull ju lutem.FLM
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
18-10-2008, 09:46:12

Rruga per ne alpet shqiptare

"Qeveria, Drejtoria e Rrugëve dhe ministria e Punëve Publike do të nisin projektin e rrugës që bashkon Valbonën me Thethin. Është e domodoshme, shqiptarët dhe të huajt të njihen me bukuritë mahnitëse të Alpeve shqiptare. Më mahnitëse, më përfaqësuese të Alpeve janë Valbona dhe Thethi. Është një ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shqibdona, planet, Elegance

Martesat që të lenë me gojë hapur !

shqibdona
09-10-2008, 17:08:44
sotejenkakrejtekujshiatena
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Triology
03-10-2008, 21:54:20

tem vari ....

o charlie mbylle ore shpejt ec hahahahaha
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

reklamat
02-10-2008, 22:31:40

Bashkepunim me...

Reklamat.infopr rank4> dhe 1000> unique ne 3 ore Ps. moderatori ta fshije temen.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: Trendafili i kuq, Stefi, eurogina

Horoskopi!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Fatjeta, Syrgjyn, Trendafili i kuq

Domethenia e nishaneve

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Rust, Lucent, alora

Greqia vazhdon fushaten e saj te pameshirshme

Rust
19-08-2008, 11:18:38
...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

guest21470
07-08-2008, 18:09:55

kerkoj nje kenge te veres 2008

pershendetje te gjthve ! kerkoj kengen e re qe ka dal tani te sinan hoxhes -alo ambulanca . nqfs mund te ma gjenin flm gjith te mirat ;)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
07-08-2008, 11:27:36

Jeta e sendeve që na rrethojnë

Të gjitha kanë një kohë përdorimi dhe skadence, që shpesh nuk e respektojmëTre muaj për furçën e dhëmbëve, 3 vjet për shampon kundër zbokthit dhe dhjetë vjet për dyshekun. Nuk janë vetëm ushqimet ato që kanë një datë skadence, edhe objektet e përdorimit të përditshëm pas një far...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Sociologu03
05-08-2008, 14:22:49

FILLIMET E GJENOCIDIT ÇAM Masakra e Dervizianes

SHKRUAN : ABEDIN RAKIPI ( Studiues i çeshtjes çame) Banoret e nje fshati ne krahinen e Sulit te Siperm mohuan krishterimin dhe pranuan islamin. Duke qene se ata pranuan islamin, ata krijuan edhe shume marredhenie te mira me fshatrat e tjera çame te Sulit te poshtem. Shkembime te ndryshme tregtar...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, Emira, Trendafili i kuq

Kur shkojmë vetëm me pushime

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, Stefi, Kastarofa

Horoskopi i vitit 2008

ßåßy ღ
22-07-2008, 17:37:04
Mire qenkam une iher
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
17-07-2008, 17:22:37

Parisi, kryeqyteti i biçikletave

Si janë shndërruar në mjete qarkullimi shumë trendiAto janë të vjetra, të rënda d...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

taulant gjymshiti
08-07-2008, 15:35:09

sdua pun

spo du -pun yhshshhshshhahahhaa
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
05-07-2008, 18:38:50

Rekord arrestimesh në Tiranë. Kapen 17 "hakerat" që grabitën 2 milionë euro

Piratët e bankave, skema e bastisjes së 400 llogariveAshtu si në një film aksion ka vepruar policia, duke vënë në pranga një grup të organizuar hajdutësh. Banda e të rinjve, e cilësuar ndryshe si krimi i të ardhmes, apo "Matrix 4", siç është quajtur edhe operacioni për kapjen e ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe