Tema Interesante - 34

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema interesante per gjera nga me te ndryshmet

erlehta
21-12-2006, 20:24:38

Gjumi dimeror shpeton japonezin!

Japonezi Mitsutaka Uchikoshi eshte ngjitur ne malin Rokko. Fillimisht humbi dhe mendohej i vdekur.Por me ne fund ai eshte gjetur nen debore me shume i vdekur sesa i gjalle. 24 dite ka qendruar nen temperaturan e dimrit, temperatura e trupit te tij ishte 21°. Gjendja e tij eshte krahasuar me gjum...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Capkenja, prijsi

Goca....... e gjeta!!! :D

Capkenja
11-12-2006, 21:12:50
ahahhahahah
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: arbias

Mos harroni ! UCK 't

arbias
28-11-2006, 14:01:42
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqearbias
24-11-2006, 01:35:50

Si te mbani mend emrat e njerèzve

*SI TË MBANI MEND EMRAT E NJERËZVETë gjitha fjalët e rëndësishme, po ashtu edhe emrat, më lehtë mbahen në mend nëse atë e identifikojmë me një fotografi nga koka e jonë që ka të bëjë me emrin, ngase njerëzit përnga natyra janë vizuelë, dhe më lehtë mbajnë mend gjërat që mund të përfytyrohen... S...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe