Tema Interesante - 37

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema interesante per gjera nga me te ndryshmet

Pergjigje nga: diikush, Pirro_Molosi

Lart apo poshte

*
kid
06-07-2006, 14:10:23
...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: guest11984, Capkenja

Ishte nje teme po se mbaj mend mire!

guest11984
06-07-2006, 07:29:52
opo prap machor ti????????????
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: dapi, jam me seksi, sualdo

Cmimet e Naftes!

*
dapi
29-06-2006, 19:00:21
Si mos ritet kur ngrohet ?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: MiStRecE_BeRaTSe, Capkenja, shorty

Une po qaj se mu fshine postimet :D

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Capkenja, Perla, Tan Kriza

Nenshkrimi me i bukur...

*
Capkenja
29-06-2006, 11:55:30
Ai i South Park e kishte te lezecmen..
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: guest11448, memeti

Hip Hop, R&B muzik( shqip)

guest11448
24-06-2006, 18:47:47
83B2E3B8 (ftp://83B2E3B8)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

arbias
02-06-2006, 09:34:02

Si te behem Lider!

SI TË BËHEM LIDERUdhëheqësi i cili endet duke tentuar t'ia qëllojë gjërave, pa plane praktike dhe të përcaktuara, mund të krahasohet me anijen pa komandë. Herët a vonë ai do të hasë në shkëmb... Atributet kryesore të udhëheqësit• Guximi i paluhatshëm. Kjo është e bazuar në njohjen e vetvet...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
reflektues
13-05-2006, 20:15:27

Njeriu pa zemër

Njeriu pa zemër; Trajtimi i alkoholizmitAstrit LulushiZëri i Amerikës, Uashington09-05-2006Njeriu pa zemër61 vjeçari Luis Kuartermen është i vetmi njeri në Florida që megjithëse pa zemër, është gjallë. Më 21 prill, mjekët në spitalin memorial në Majami hoqën nga trupi e Luisit z...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe