Tema Interesante - 5

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema interesante per gjera nga me te ndryshmet


h75
10-07-2013, 12:42:37

Kerkoj bashkepunetore per blogun "edritare"

Deshiroj qe ne blogun edritare.wordpress. com  te behemi rreth 20 vete, ku secili do te jete administrator i blogut, dhe do te postoj shkrimet e veta. Ne kete menyre secilit qe merret me shkrime do t'i disafishohet lexueshmeria.Blogu mendoj...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
25-06-2013, 00:50:02

Tuna kafshon si Rita

[Derisa superhiti i sapo lancuar i kengetares Altuna Sejdiu ne bashkepunim me Cozman po merr pelqime dhe klikime marramendese ne Youtube, nga ana tjeter nuk po i shpeton edhe “akuzave” per kopjime, si ne veshje, sjellje ashtu edhe ne stil. Keshtu ne fillim te klipit Tuna replikon gjestin karakte...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
24-06-2013, 00:50:02

Tuna i shan këngët, Noizy e quan kurvë

Tuna i shan këngët, Noizy e quan kurvë      <img src="http://laj.me/tuna-i-shan-kenget-noizy-e-quan-kurve/tuna_noizy/" rel="attachment wp-att-...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, elton.asllani

A e dini se..

Shej
20-06-2013, 13:29:21
....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, BeRni

Kujdes me kafen dobëson shikimin

erlehta
29-05-2013, 22:53:19
Jo de 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: KleantR, poshnja, LIOLA

Drejtesi

KleantR
13-03-2013, 01:32:22
...dhe te dyten 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: flutur, Mishel Forever

Viti i ri kinez

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
11-01-2013, 07:50:57

Misteri i biçikletës që u “gëlltit” nga pema

Pamja e biçikletës që çuditërisht ndodhet brenda trungut të një peme mbetet një nga misteret më të bukura të natyrës dhe mrekullive që mund të krijojë ajo. Bëhet fjalë për një histori të çuditshme, por më se të vërtetë. Biçikleta në fjalë rreth 60 vjet më parë i përkiste një djaloshi të vogël të...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡, Trendafili i kuq

Gjera te Cuditshme

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

dreamm
27-12-2012, 12:30:52

Studimi: Çiftet pa fëmijë vdesin më herët

TIRANË-Hulumtimi më i ri shkencëtarëve nga Danimarka tregon se çiftet pa fëmijë kërcënohen me vdekje të parakohshme, por që edhe adoptimi i fëmijës mund ta ulë në minimum rrezikun nga vdekja e parakohshme.Udhëheqësi i studimit prof. Esben Agerbo, me ekipin e vet profesional ka shqyrtuar rezultat...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-12-2012, 00:50:04

Pirro i shmanget zhurmës së koncertit të Invës, 100-vjetorin e feston jashtë

Pirro i shmanget zhurmës  së koncertit të Invës,  100-vjetorin e feston jashtë      Të ndarë, që bashkohen në një eveniment në karrierat e tyre muzikore. Kanë publikuar albumet e tyre në të njëjtën ditë, pikërisht në këtë 100-vjetor Pavarësie për Shqipërinë. Të dyja albumet janë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
13-11-2012, 22:50:03

“Titan” kryeson listën e 500 superkompjuterëve më të fuqishëm në botë

“Titan” kryeson listën e 500 superkompjuterëve më të fuqishëm në botë      Superkompjuteri Titan, i cili u ndërtua nga përmirësimi dhe përditësimi i ish- superkompjuterit Jaguar, është renditur i pari në listën e gjigandëve më të fuqishëm teknologjikë në botë. I njohur tashmë me...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
13-11-2012, 22:50:02

Bulqizë, varrim misterioz pas mesnate, zhvarrosen eshtra njeriu

Bulqizë, varrim misterioz pas mesnate, zhvarrosen eshtra njeriuNjë varrim pas mesnate në varrezën e qytezës së Bulqizës ka zgjuar dyshime të forta tek prokuroria dhe policia e kësaj zone. Zhvarrosja zbulon eshtra te vjetra njeriu, ra në sy kafka e ndarë në dy pjesër.  Policia: E...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
06-11-2012, 08:50:03

Dollari kapërcen mbi 109 lekë, dobësohet lehtë euro

Dollari kapërcen mbi 109 lekë, dobësohet lehtë euroNë tregun e këmbimit valutor vendas, leku ka fituar pikë kundrejt euros dhe është dobësuar ndaj dollarit këtë fillimjave

ßåßy ღ
13-10-2012, 09:53:54

15 shpikjet më interesante në botë

1. “Zbulimi i Amerikës ” – Kristofor Kolombi në vitin 1492 duke udhëtuar me anije rreth botës, bëri një nga zbulimet më të rëndësishme të të gjitha kohërave; zbuloi kontinentin e ri, emrin Amerik e morën nga Ameriko Vespuçi. Ky fakt hyn në një nga zbulimet më të mëdha, për arsye se hapi rrugë pë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
defektologu
20-09-2012, 08:38:32

TE FOLURIT, PENGESAT-SHERIMI

Shume,shume i nderuar Gerti,Te falenderoj ne rend te pare per leximin qe e ke bere te kesaj teme dhe po ashtu per sugjerimin qe e ke dhene per autizmin. Une autizmin e kam permendur si shkak i voneses ne te folur dhe fare nuk jam thelluar qe te flase edhe per te, nga se nuk ka te bej fare me tem...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: whitesnake, Lirim1, shejtania

Ju lutem raportoni kete Facebook acc

whitesnake
16-09-2012, 22:03:55
done
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq

Hapen Lojërat Olimpike 2012

ßåßy ღ
13-08-2012, 11:52:20
...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Gerti1
26-07-2012, 21:27:41

Copy Paste

Disa nga ju bojne shume lajme copy/paste ketu, por vura re qe kishit harru me bo ket lajmi copy/paste http://www.cnn.com/2012/07/...