Tema Interesante - 2

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema interesante per gjera nga me te ndryshmet

12:51
21-05-2020, 01:38:50

Fjale qe fillojne me shkronjen A

Kjo teme e hapur ne lidhje me fjale qe fillojne me shkronjen A sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerim...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:38:31

Program per bar restorant

Kjo teme e hapur ne lidhje me programe kompjuteri apo aplikacione per bar-restorante sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:37:57

Perrallat e Andersenit ne shqip

Kjo teme e hapur ne lidhje me perrallat e Andersenit ne shqip sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:37:26

Muzika e kultivuar shqiptare

Kjo teme e hapur ne lidhje me muziken e kultivuar shqiptare sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:37:05

SMS per te dashurin e zemres

Kjo teme e hapur ne lidhje me SMF per te dashurin e zemres sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:36:42

Barcaleta gazmore per femije

Kjo teme e hapur ne lidhje me barcaleta gazmore per femije sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:36:26

SMS dashurie per naten e mire

Kjo teme e hapur ne lidhje me SMS dashurie per naten e mire sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:36:07

Mentor Petrela CV

Kjo teme e hapur ne lidhje me Mentor Petrelan sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shprehu...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:35:48

Ogyst Konti

Kjo teme e hapur ne lidhje me Ogyst Kontin sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shprehur s...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:35:26

Qumesht pana ne anglisht

Qumeshti pana ne anglisht quhet "whipped cream"******Kjo teme e hapur ka te beje me fjalet anglisht ne lidhje me kuzhinen dhe gatimin sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihm...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:35:06

Poezi per te dashurin ne mengjes

Kjo teme e hapur eshte per ata qe kerkojne poezi per te dashurin ne mengjes dhe sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per ke...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:34:48

Fjale me shkronjen th

Kjo teme e hapur ne lidhje me fjalet qe fillojne apo permbajne shkronjen th sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshil...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:34:25

Shprehje ironike

Kjo teme e hapur ne lidhje me shprehje ironike te ndryshme, si psh per shoqerine, per meshkujt dhe per cdo rast tjeter sipas nevojes, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihm...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
21-05-2020, 01:33:50

Barcaleta per te qeshur me lot

Kjo teme e hapur ne lidhje me barcaleta gazmore per te qeshur me lot, qofshin keto per te rritur, banale, apo me kafshe sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:33:34

Despotati i Artes

Kjo teme e hapur ne lidhje me shtetin mesjetar te quajtur Despotati i Artes, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshi...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:33:18

Barcaleta per te qeshur per femije

Kjo teme e hapur ne lidhje me Barcaleta per te qeshur per femije sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjer...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:33:00

Lojra me aviona

Kjo teme e hapur ne lidhje me Lojra me aviona per femije dhe te rritur sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:32:37

Barcaleta me te futme

Kjo teme e hapur ne lidhje me barcaleta me te futme, qofshin keto gazmore, per femrat apo me pulle te kuqe sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:32:16

Sakoja fjale popullore

Kjo teme e hapur ne lidhje me fjale dhe thenie te urta popullore te ndryshme si psh per miqesine, dijen, kohen, punen, fjalen, besen etj, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar n...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:32:00

Barcaleta per femrat

Kjo teme e hapur ne lidhje me barcaletat me te fundit per te qeshur dhe gazmore per femrat sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergji...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
21-05-2020, 01:31:17

Makinat me te bukura

Kjo teme e hapur ne lidhje me makinat me te bukura qe gjenden sot ne tregun boteror, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:30:59

Paranoja shqip

 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:30:09

Anekdota shqiptare popullore

Kjo teme e hapur ne lidhje me anekdota shqiptare popullore sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:29:50

Allqi

Kjo teme e hapur ne lidhje me materialin e ndertimit te quajtur Allci/Allqi sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshil...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:29:36

Spartanet

Kjo teme e hapur ne lidhje me banoret e Greqise se Lashte te rajonit te Peloponezit te quajtur Sparta, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:29:19

Kek me cokollate te zeze

Kjo teme e hapur ne lidhje me receta dhe menyra pregatitje te Kekut me cokollate te zeze sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigj...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:28:55

Konjak Skenderbeu cmimi

Kjo teme e hapur ne lidhje me konjakun Skenderbeu sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shp...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:28:33

Orakulli i Dodones

Kjo teme e hapur ne lidhje me Orakullin i Dodones, qe ka qene orakulli me i rendesishem ne Greqine e lashte e me gjere, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:28:11

Proteinat per palester

Kjo teme e hapur ne lidhje me proteinat per palester sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:27:54

www rtklive com sq livestream

Kjo teme e hapur ne lidhje me RTKLive ne shqip LiveStream sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; pe...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:27:30

Martesa e shqiptareve me serb

Kjo teme e hapur ne lidhje me fenomenin e marteses se femrave shqiptare me meshkuj serb sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:27:13

Barbarkor

Kjo teme e hapur ne lidhje me barbarkor sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shprehur shqe...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:26:51

GoFundMe Shqiperi

Kjo teme e hapur ne lidhje me platformen per mbledhje fondesh dhe dhuratash financiare GoFundMe dhe funksionimin e saj ne Shqiperi sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:26:37

Arbereshet e Zares

Kjo teme e hapur ne lidhje me minoritetin e lashte shqiptar ne Zare te Kroacise sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per ke...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:26:11

Albatros Rexhaj poezi

Kjo teme e hapur ne lidhje me Albatros Rexhajn dhe krijimtarine e tij artistike sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per ke...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:25:53

Thenie per hipokritet

Kjo teme e hapur ne lidhje me thenie te ndryshme per njerezit me dy fytyra, hipokritet, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:25:37

Inxhili

Kjo teme e hapur ne lidhje me Inxhilin, librin e shenjte qe te krishteret vete e quajne Ungjilli, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:25:20

Barcaleta ne anglisht

Kjo teme e hapur ne lidhje me barcaleta ne anglisht sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te s...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:25:05

Tave Peshku shkodrane

Kjo teme e hapur ne lidhje me Taven e peshkut te gatuar sipas menyres shkodrane sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per ke...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
21-05-2020, 01:24:32

Romane shqip per te lexuar

Kjo teme e hapur ne lidhje me romane ne gjuhen shqipe qe duhen lexuar domosdoshmerisht sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje;...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:24:10

Makarona me brokoli

Kjo teme e hapur ne lidhje me receta apo menyra gatimi te makaronave me broccoli sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per k...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
21-05-2020, 01:23:29

Dega Psikologji lendet

Kjo teme e hapur ne lidhje me Psikologjine si dege studimi ne universitet sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:23:11

Barcaleta pikante

Kjo teme e hapur ne lidhje me barcaleta pikante me spec e banale per te qeshur sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per kes...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:22:50

Gjenetika shqiptare

Kjo teme e hapur ne lidhje me gjenetiken shqiptare dhe nivelin e saj ne kuadrin boteror, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigj...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
21-05-2020, 01:22:09

Harta e Drenices

Kjo teme e hapur ne lidhje me harten e Drenices legjendare te Kosoves sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e s...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe