Tema Interesante


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema interesante per gjera nga me te ndryshmet

M A X
19-06-2023, 13:49:51

Mbiemrat më të përhapur sot në botë

🇦🇷 Argentina → Gonzalez 🇦🇺 Australia → Smith 🇧🇩 Bangladesh → Akter 🇧🇷 Brazil → Da Silva 🇨🇦 Canada → Smith 🇨🇳 China → Wang 🇪🇬 Egypt → Mohamed 🇪🇹 Ethiopia → Tesfaye 🇫🇷 France → Martin 🇩
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqevrasja Paolo Borsellino.jpg
Ωμέγα
14-01-2023, 23:52:04

Sistemi i Menaxhimit të Informacionit Parauniversitar (SMIP)

Sistemi i Menaxhimit të Informacionit Parauniversitar (SMIP) është sistemi kombëtar i të dhënave arsimore për sistemin parauniversitarSistemi i manaxhimit të informacionit parauniversitar në cilësinë e një projekti të nisur tashmë nga qeveria shqiptare, lidhet drejtpërdrejtë me përmirësimin e si...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Netflix.jpg
Ωμέγα
23-03-2021, 09:00:32

Kush eshte Filan Fisteku?

Sot nga kurreshtja vendosa ta kërkoj identitetin e Filan Fistekut. Nga ajo që arrita të gjej është që Filani nuk është medoemos shqiptar, por Fisteku me siguri është shqiptar, me gjasë i Kosovës.Nga informacionet që arrita të mbledh erdha në përfundimin që filani ekziston në Spanjë, Portugali, A...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeΩμέγα
16-03-2021, 00:19:19

Zakonet e njerëzve më të lumtur në botë

Nuk ka kohë më të mirë se sa tani për të menduarit në lidhje me marrjen e disa këshillave të mençura për të siguruar lumturinë personale. Ajo çfarë vazhdon të pohojë shkenca, është se të menduarit dhe të bërit gjëra pozitive gjatë javës suaj të punës, nuk janë të mira vetëm për shëndetin tuaj, p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Ωμέγα
15-03-2021, 23:49:17

Pandemitë dhe paradoksi i përparimit të njerëzimit

Virologu australian, Sër Frenk Mekferlejn Barnet deklaroi në vitin 1962 se një nga revolucionet më të rëndësishme shoqërore në histori ishte “eliminimi në dukje” i sëmundjeve infektive. Barnet fitoi çmimin Nobel për Mjekësi. Ai ishte një njeri i shkëlqyer, por e kishte gabim.Covid-19, është ndos...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, olti

Llotaria Amerikane

1dhe1
14-03-2021, 21:38:55
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe