Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema interesante per gjera nga me te ndryshmet


Netflix.jpg
Ωμέγα
23-03-2021, 09:00:32

Kush eshte Filan Fisteku?

Sot nga kurreshtja vendosa ta kërkoj identitetin e Filan Fistekut. Nga ajo që arrita të gjej është që Filani nuk është medoemos shqiptar, por Fisteku me siguri është shqiptar, me gjasë i Kosovës.Nga informacionet që arrita të mbledh erdha në përfundimin që filani ekziston në Spanjë, Portugali, A...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeΩμέγα
16-03-2021, 00:19:19

Zakonet e njerëzve më të lumtur në botë

Nuk ka kohë më të mirë se sa tani për të menduarit në lidhje me marrjen e disa këshillave të mençura për të siguruar lumturinë personale. Ajo çfarë vazhdon të pohojë shkenca, është se të menduarit dhe të bërit gjëra pozitive gjatë javës suaj të punës, nuk janë të mira vetëm për shëndetin tuaj, p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Ωμέγα
15-03-2021, 23:49:17

Pandemitë dhe paradoksi i përparimit të njerëzimit

Virologu australian, Sër Frenk Mekferlejn Barnet deklaroi në vitin 1962 se një nga revolucionet më të rëndësishme shoqërore në histori ishte “eliminimi në dukje” i sëmundjeve infektive. Barnet fitoi çmimin Nobel për Mjekësi. Ai ishte një njeri i shkëlqyer, por e kishte gabim.Covid-19, është ndos...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, olti

Llotaria Amerikane

1dhe1
14-03-2021, 21:38:55
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Fjalet e qiririt - analize letrare

1dhe1
14-03-2021, 19:21:58
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Chat me kamer

1dhe1
14-03-2021, 00:51:43
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


monoliti misterioz.jpg

Pergjigje nga: epoxi, Lajmet

Gezuar 28 Nentorin

Epoka X
29-11-2020, 23:10:36
Gezuar👐 landifornia_20201128_162644_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

dasma koronavirus.jpg

Tirana Escort
25-08-2020, 22:47:33

Tirana Escort Service

 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

FB_IMG_1595077768903.jpg

12:51
24-06-2020, 23:05:58

Në Fier ndodh çudia, cjapi bën qumësht

Një dukuri e rrallë është konstatuar në Fier, ku është zbuluar një cjap që bën qumësht. Prej vitesh siguron të ardhura nga qumështi i dhive, por nuk e kishte menduar kurre se do t’i duhej të milte edhe cjapin e tufës. Shqetësimi se cjapi ishte sëmurë u zëvëndësua nga tronditja dhe habia për Frederik Vlashin nga Bishanaka e Fier
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

86256.jpg
Screenshot_20200213-164535.jpg
12:51
21-05-2020, 01:45:24

Sa kushton nje implant?

Kjo teme ne lidhje me koston e implanteve sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te sh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:44:16

Shume urime per lindjen e vajzes

Kjo teme ne lidhje me kur kekohen urime per lindje vajze sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime;...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:43:55

Dedikim per lindjen e vajzes

Kjo teme ne lidhje me dedikime per lindjen e vajzes sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:43:32

Barcaleta te shkurta

Kjo teme ne lidhje me Barcaleta te shkurta sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shpreh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
21-05-2020, 01:43:00

Kerkoj pune ne new york

Kjo teme ne lidhje me ato rastet kur dikush kerkon pune ne New York City, USA sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:42:25

Dialekti shkodran

Kjo teme ne lidhje me dialektin e Shkodres sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shpreh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:42:00

Deklarata dashurie

Kjo teme ne lidhje me deklaratat e dashurise sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shpr...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:41:44

Poezi per Skenderbeun forumi shqiptar

Kjo teme e hapur ne lidhje me Poezi per skenderbeun sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:41:10

Emri me i bukur per vajza

Kjo teme e hapur ne lidhje me emrat shqiptar por dhe te huaj per vajza sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshill...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:40:55

Urimet per lindjen e vajzes

Kjo teme e hapur ne lidhje me urime per lindje vajze sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
21-05-2020, 01:40:17

Emra vendesh ilire

Kjo teme e hapur ne lidhje me emra vendesh ilire sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shpr...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe