Arrestohet ditën e martesës - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Arrestohet ditën e martesës

Arrestohet ditën e martesës

· 2 · 371

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 21-07-2011, 18:45:53


Kjo foto e publikuar nga një gazetë lokale, me aprovimin e zyrës së sherifit të Jackson (Michigan), tregon Tammy Lee Hinton me fustan nusërie. Problemi qëndron se kjo është një foto që i bëhet të arrestuarve në komisariat.
Autoritetet bëjnë të ditur se nusja është arrestuar menjëherë pas martesës në kishë. Akuza ishte ngritur rreth 3 vjet më parë, kur zonja ishte shpallur fajtore për vjedhje identiteti. Duhej të paraqitej në gjykatë më 18 korrik, por nuk e bëri një gjë të tillë dhe menjëherë u lëshua urdhër-arresti.

Hinton u la e lirë brenda 30 minutave, por kjo ngjarje i prishi ditën më të bukur të jetës. /top channel

  • Postime: 7085
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 21-07-2011, 20:06:05
Kot nuk thone, fatit nuk i dihet.

Temat e fundit