DHOMA IME..... - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

DHOMA IME.....

DHOMA IME.....

· 21 · 7005

 • Postime: 149
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

ne: 25-12-2005, 07:43:07
SI ESHTE DHOMA JUAJ.....NGA PARAQITJA E KAM FJALEN....A KA MUNDESI TA PERSHKRUANI ME SA ME SHUME DETAJE, EDHE FOTO PO MUNDET...NE FUND TE ZGJEDHIM KUSH ESHT DHOMA ME E PAPAME.....

 • Postime: 149
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 30-12-2005, 20:18:45
un po ju pershkruaj dhomen time....
meqenese ju nuk po shkruani per dhomat e juaja, po shkruaj une e para dhe po ju sjell dhe foto madje.....dhoma i her eshte 3 me 4, sa nje shtepi kukullash dhe imagjino qe un jam vete e treta ne dhome...po nejse, tek dera jane te shkruara ca fjale
(mund ti lexoni tek fotoja) pastaj pas dere jan te shkruara ca rregulla(i keni tek kjo fotoja tjeter).ne kater anet e murit dhe ne tavan ndodhen jashtezakonisht shum postera te p.sh.r(personave shume te rendesishem vip)
ne tavan jane te gjitha te backstreet boys.... pastaj se un po e pershkruaj shume hollesisht, gje qe duhet ta beni dhe juve, ndodhen
tre krevate, dy prej te cileve jan njeri posht e tjetri lart(mos qeshni) ndersa krevati tjeter ska gjo siper.ndodhet tavolina e kompiuterit, nje tavoline studimi, dy rafte per libra, nja super gardorob per rroba, nje tv, nje video, ca libra, shum revista, nje mp3 usb,
nje mp3 cd player, shum disqe,nje kamer, ca canta per cd player, nje radio mp3,nje kompiuter,nje telefon,nje kosh plehrash,nje karrige. kaq....pastaj ka dhe rroba(sbesoj te jete e nevojshme te jap nr e
pantallonave, bluzave etj apo jo?) se harrova ndodhet nje mikrofon i bukur i vockel me te cilin shpesh her drejtojme dhe emisione me shoqet tu e bo shpin si tip radioje...eh u lodha duke fol per dhomen time edhe ju mund te shkruabni apo jo,
 jo vetem un se pastaj thon ja po poston tek tema e veta.....ej se desh harrova, muret e shtepise time gjithashtu jan te mbushura edhe me mbishkrime te tipit..."nick i love you""100% shqiptare""jam patriote"(po te keni parasysh noj film me noj burg)
etj etj etj...jan shum


[attachment[/attachment]

 • Postime: 149
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 30-12-2005, 20:24:47
ja dhe ca foto te tjera

[attachment[/attachment]

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 07-01-2006, 23:24:29
LOL LOL
Ca me ke bere te qesh... ne shpi i ke vene tere keto ti mi? Pupupupupu ca hiqka mami e babi yt me ty e me ato/ata te tjerat/tjeret qe rrine ne dhome me ty.

Dhoma ime nuk ka asgje neper mure. Eshte komplet e bardhe. Si objekte ka: Krevatin, tavolinen e PC, komedinen ku eshte tel dhe fotoja ime me mamin e babin, nje mini-raft librash dhe nje Tv qe rri ne toke, dhe nuk ndizet kurre.
Rafti eshte ne mur ketej nga anet tona... Kaq ka dhoma ime. Thjeshte paster e bukur.
:)

 • Postime: 149
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 08-01-2006, 06:42:49
LOL LOL
Ca me ke bërë te qesh... ne shpi i ke vënë tërë këto ti mi? Pupupupupu ca hiqka mami e babi yt me ty e me ato/ata te tjerat/tjerët që rrine ne dhome me ty.

Dhoma ime nuk ka asgjë nëpër mure. Është komplet e bardhe. Si objekte ka: Krevatin, tavolinen e PC, komedinen ku është tel dhe fotoja ime me mamin e babin, një mini-raft librash dhe një Tv që rri ne toke, dhe nuk ndizet kurrë.
Rafti është ne mur këtej nga anet tona... Kaq ka dhoma ime. Thjeshte pastër e bukur.
:)

ca do me thene ti, qe nuk te pelqeu???? pastaj un me mamin dhe me babin e kam vendos qe ne dhomen time komandoj un dhe askush tjeter keshtu qe, ato me kan kuptuar dhe me kan lejuar te vendos lloj lloj gjerash... pastaj natyra ime esht shum e cregullt, dhe keshtu me pelqen ta kem ambjentin qe jetoj.. ti me dukesh shum natyr e qet, nga  dhoma qe me pershkrove...respek te

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 08-01-2006, 07:06:00
Ore juve.

Shikoni

Aty keni dy gjera e para shkarko ate EXE dhe instaloe se eshte codeksi kurse e dyta eshte video! E kam bere me celularin, tash para disa minutave!

Kalofshi mire!

 • Postime: 198
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 30-05-2006, 08:56:53
dhoma imeeeeeeeeeeeee

me posterat e NILANIT kam edhe BLUZEN EDHE SHALLIN E ELBASANIT...

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 05-10-2007, 06:22:10
Dhoma ime nuk është vetëm e imja, por edhe e tim shoqi. Nuk është ndonjë dhome shumë e madhe, por edhe e vogël fare nuk është. Nuk po ju gënjej  :-[ :P, për momentin është goxha rremuje se ka shumë placka nëpër këmbë, edhe për faktin qe ai zemra ime niset për ne Shqipëri javen qe vjen dhe jemi akoma rremuje sepse s'kemi përgatitur valixhet, etj.

Dhoma jonë është komplet e bardhe dhe nëpër mure s'kam mberthyer asgjë. S'u bëtë mukahet qe ne fillim dhe pastaj sikur harruam. Nejse, dhoma ka një komplet dhomash gjumi me krevatin shumë të madh dopjo (King), borrone me sirtare dhe pasqyrë (Dresser), borrone me sirtare vetëm, si edhe dy komodina çift qe i janë te bashkangjitura kokës moderne e te bukur te krevatit. Mobiljet janë te gjithë ne një dru te erret e lustroz si ngjyrë vishnje ne kafe. Modelin e kanë pak si antik, por nga dorezat e zbukurimet e tjera, kanë stil modern. Ne dhomen tonë kemi edhe klozeten e madhe dmeth gardiropin (qe është ndertuar si mini-dhome brenda dhomes sone te gjumit) dhe qe është i mbushur aq sa s'more dot me fryme me nja 80-85% rroba e gjëra te miat dhe nja 15-20% te tim shoqi. LOL Ne dhomen e gjumit kemi një radio-manjetofon të madh gjithashtu qe ndodhet poshtë ne cep, përballë me cepin e krevatit dhe artopolantet ja kemi perhapur pak ne dhome ne mënyrë qe muzika te dëgjohet me mirë. Dritarja është e madhe e gjerë dhe me plot drite dhe ka një grille te bardhe. :) Kaq. :P

 • Postime: 68
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 15-10-2007, 12:50:50
dhoma ime??? gjum: ne dhome kam krevatin tim garderoben eshte goxha e madhe tavolinen e PC dhe raftin e librave.kam nje peshk te mbrekullushem qe e mbaj siper komodines afer krevatit ku fle.Kam nje frigorifer timin dhe nje tapet relaxues.Ne mure kam posterat e Beyonce Britney Rihanna The Rasmus Pink etj..Kam dhe ballkonin me pamje nga deti.Kam ven nje tavoline aty dhe e perdor zakonisht kur pi kafen e mbastites me njecigare per ta shoqeruar...

Cfar nuk ju pelqen ma thoni qe ta ndryshoj...pervec posterave LOL

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 15-10-2007, 13:06:00
Ore juve.

Shikoni

Aty keni dy gjëra e para shkarko atë EXE dhe instaloe se është codeksi kurse e dyta është video! E kam bërë me celularin, tash para disa minutave!

Kalofshi mirë!

qenke me i rregullt se mua ti :D :D :D

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 20-10-2007, 22:41:10
Eh tash dhoma ime,jo pra se harrova dhoma qe e ndaj me motren time ka mure me ngjyre krem ,eshte dritarja menjehere ne ballë dhe perdet jane ngjyre krem dhe ne anen tjeter eshte dera e ballkonit,jane dy shtreter poashtu me ngjyre krem e me disa dizajne ngjyre kafeje,afer shtreterve eshte telvizioni dhe komoda e vogel ngjyre kafeje,ne anen e djathte te televizionit eshte kompjuteri me pak me andej eshte nje komode e madhe ne ketu i themi rregall sdi si thuhet ne shqip dhe aty ka shume shume shume shume rroba sa do thyhet nga rrobat.Hemn dhe harrova ta permend dhoma jone eshte ne katin e dyte hahahhaha

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 15-10-2008, 14:46:54
Dhoma ime hmmmmm:..

Muret janë ngjyrë Magnolia...krevat i madh (king size)...një faqe e murit është dollap dhe një faqe tjeter muri është pasqyrë.

Perde ngjyrë roze e ëmbël...kam dy komedina te vogla për buxhiterite dhe një llambe e vogël nje vazo me lule te freskta cdo dite ne dritare..

Me pak fjale se s'po zgjatem.
« Editimi i fundit: 01-06-2012, 12:22:59 nga ßåßygiяℓ »

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#12 ne: 16-10-2013, 15:14:56
dhoma ime eshte shume seksi,....sa e dua dhome time

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 16-10-2013, 15:17:00
Dhoma ime eshte lemsh..po pertoj te shkoj lart tani

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14 ne: 16-10-2013, 15:23:37
une dhomen e kam ngjyre kaki ....me shume acsesor neper mure varur...zot sa e bukur qe eshte

flm qe me ke dhene mundesine te kem nje dhome te tille

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 16-10-2013, 15:27:49
une skam dhome :(

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#16 ne: 16-10-2013, 15:31:29
po edhe ate kartonin ku fle shume te bukur e ke :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 16-10-2013, 15:36:00
LOL

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 16-10-2013, 17:26:14

Kshu

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 08-11-2013, 17:15:04
Javes tjeter me vine mobiljet po ju dergoj nje foto  :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#20 ne: 08-11-2013, 23:04:25
edhe une pres krevatin se jastekun dhe dhe dyshekun e kam :D

Temat e fundit