Gjoksi u ndihmon të fitojnë më shumë bakshishe - Tema Interesante

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Gjoksi u ndihmon të fitojnë më shumë bakshishe

 Gjoksi u ndihmon të fitojnë më shumë bakshishe

· 2 · 621

  • Postime: 27099
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 09-01-2011, 12:00:00
 

Një studim i publikuar në revistën “The Week” zbuloi se kamarieret me gjoks më të madh arrijnë të fitojnë më shumë para në bakshishe.

Kërkimet u ndërmorrën nga Micheal Lynn, docent i Universitetit të Koruellit, i cili iu përgjigj atyre që pretendonin se nuk kishte nevojë për një studim të tillë duke thënë se për çdo gjë është i domosdoshëm një verifikim shkencor.

Të anketuarit nuk ishin vetëm kamarieret me numër të ndryshëm reçipetash, por edhe automobilistët, me të cilët u vu re se përsëri ishin më të predispozuar për të marrë në makinë për një rrugë femrat me gjoks të madh.

Në studimin e përgjithshëm mbi mënyrën e tërheqjes seksuale tek njerëzit, konfirmohej se marrëdhëniet seksuale mbesnin të rëndësisme edhe për gjysmën e meshkujve në moshat 75-95 vjeç.(Ina)
« Editimi i fundit: 11-05-2020, 19:35:20 nga InfoZ »

  • Postime: 1436
  • Karma: +13/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 09-01-2011, 22:37:07
Po eshte dcicka normale kjo :D, nga gjoksi ke shume fitime, kryesisht ato te bulmetit  :P :P :d

Temat e fundit