Ja se si ne Kine ndertohet nje spital brenda disa ditesh - Tema Interesante

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Ja se si ne Kine ndertohet nje spital brenda disa ditesh

 Ja se si ne Kine ndertohet nje spital brenda disa ditesh

· 1 · 897

  • Postime: 28611
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 03-02-2020, 12:56:18
Per shkak te coronavirus, per te trajtuar te infektuarit me kete semundje, ne qytetin e Wuhan, ku dhe shpertheu virusi, autoritetet vendase ndertuan nje spital te tere brenda disa ditesh. Ja ndertimi i spitalit i kapur ne video dhe i treguar ne time lapse.

Temat e fundit