Ju lutem raportoni kete Facebook acc - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ju lutem raportoni kete Facebook acc

Ju lutem raportoni kete Facebook acc

· 7 · 733

 • Postime: 29
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 16-09-2012, 19:48:51
Pershendetje.
Ju lutem ta raportoni kete facebook pasi qe shtiret qe eshte kusherina ime.
Kush ka munci le ta raportoj. Ja di shume per nder dhe i falenderoj nga zemra.

Linku :
https://www.facebook.com/labinot.ajvazi1

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 16-09-2012, 20:14:54
Me duket se nuk ka gje per ti raportuar asaj plako.
Foto normale .....
Ti ta kesh per nder miqesine me te ...apo ka naj gjo tjeter ?

 • Postime: 29
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 16-09-2012, 20:27:35
the king, nuk eshte ajo qe mendon e kam cek edhe ne fillim qe eshte kusherira ime dhe kan hap nje acc tjeter me foto te saj, kuptove ?

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 16-09-2012, 20:36:49
King ka i fare te drejte ky tipi sepse emri ne link eshte tjeter per tjeter nga emri ne profil, emri ne link eshte emer mashkulli kurse emri i dukshem ne profil eshte emri i kusherires se tij.
Por nejse eshte shume shume pak informacion per te kerkuar hapur raportim nga te tjeret per te bllokuarr profilin ne fjale Lirim.
Menyra me e mire ne keto raste Lirim eshte qe te hapesh  disa profile ne FB me emaile te ndryshme te hapura ke '10 Minute Mail' http://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html apo sherbime te ngjashme qe te mund te krijosh emaile shpejt dhe pa te kerkuar privilegje apo gjeneralitete.
Dhe fillo ta raportosh me keto profile qe hap, pastaj mund te hapesh edhe disa Fan Page me emrin ta zeme psh "Raportoni kete kurv mashkull qe hiqet si kusherira ime" tek e fundit e di vete per emrin e Fan Page, ne keto raste mund te hapesh disa dhe ideja eshte qe te reklamosh ne keto fan page raportimin e ketij profili.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 16-09-2012, 21:36:49
e raportova.

 • Postime: 29
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 16-09-2012, 21:42:56
King ka i fare te drejte ky tipi sepse emri ne link eshte tjeter per tjeter nga emri ne profil, emri ne link eshte emer mashkulli kurse emri i dukshem ne profil eshte emri i kusherires se tij.
Por nejse eshte shume shume pak informacion per te kerkuar hapur raportim nga te tjeret per te bllokuarr profilin ne fjale Lirim.
Menyra me e mire ne keto raste Lirim eshte qe te hapesh  disa profile ne FB me emaile te ndryshme te hapura ke '10 Minute Mail' http://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html apo sherbime te ngjashme qe te mund te krijosh emaile shpejt dhe pa te kerkuar privilegje apo gjeneralitete.
Dhe fillo ta raportosh me keto profile qe hap, pastaj mund te hapesh edhe disa Fan Page me emrin ta zeme psh "Raportoni kete kurv mashkull qe hiqet si kusherira ime" tek e fundit e di vete per emrin e Fan Page, ne keto raste mund te hapesh disa dhe ideja eshte qe te reklamosh ne keto fan page raportimin e ketij profili.

Po te kishin qen te gjith te persona qe sdo ta kishin ber te njejte gje si ky tipi qe e ka bere. Po e publikova ne fb edhe 100 accounte tjera do t hapen me foto te ngjashme.

PS : Falemnderit te gjithve qe kan bere Report sdo ta harroj kurr kete te mir.

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 16-09-2012, 22:03:55
done

Temat e fundit