Nga se mund te vije fundi i botes? - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Nga se mund te vije fundi i botes?

Nga se mund te vije fundi i botes?

· 5 · 872

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 13-02-2020, 19:01:01
 

Nese kjo bote merr fund, cfare mendoni mund te shkaktoje fundin e botes dhe te njerezimit?!🤔🧐

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 14-02-2020, 22:45:51
Filtrat qe perdorin femrat   kur hedhin foto ne Instagram...  do ishte shkaterronjese 😝😝🤣🤣

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 15-02-2020, 01:00:39
Nga ëndrrat e meshkujve që rezultojnë në femra të mbushura me silikonë e botox 😂

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 21-02-2020, 08:56:38
Nga idiotizmi njerezore. Hargjojm shume kohe, duke vrar mendjen cfare ka jashte keti planeti, dhe harrojm cfare na ofron ky planete.

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 01-06-2020, 14:46:12
 
Nese kjo bote merr fund, cfare mendoni mund te shkaktoje fundin e botes dhe te njerezimit?!🤔🧐


Besoj, syrri dhe goja e pa ngopur e qenies njerëzore.

Temat e fundit