RACIZMI NDAJ SHQIPERISE - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

RACIZMI NDAJ SHQIPERISE

· 2 · 1103

RACIZMI NDAJ SHQIPERISE

· 2 · 1103

 • Postime: 294
 • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  ne: 30-03-2007, 05:11:28
  PERSHENDETJE TE GJITHVE!
  Po e hap këtë teme te re diskutimi, pasi jam perplasur shpesh ne shtetin ku aktualisht jetoj qe është ITALIA, ne forma vërtetë renqethese te racizmit ndaj shqipetarve dhe Shqipërisë.

  Jeni te lirë te shprehni mendimet dhe eksperiencat tuaja në lidhje me këtë problem qe shqiptarët nëpër botë e hasin shpesh.
  Gjithashtu nëse keni senjalizime dhe link te siteve web ku ka shprehjete te këtij raczmi ne drejtim te Shqipërisë dhe shqiptareve, jeni te lutur ta perfshini ne përgjigjet tuaja.
  Faleminderit


  Keto jane disa nga ato linke qe më kane lënë vërtetë pa fjale:
  http://w3.uniroma1.it/brunofras/attivitascientifica/produzionescientifica/immigrazione_e_criminalit%C3%A0.pdf

  http://it.answers.yahoo.com/question/index;_ylt=ArEvRCdhTKZ_GBvUcIYiEzASNxV.?qid=20070330034353AAhzgIB

  • Postime: 27099
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 30-03-2007, 06:51:04
  Hej lal eshte nje teme e tille dhe me shume debate brenda,per me shume shikoje ketu : http://www.zeriyt.com/component/option,com_smf/forumi,politik/Itemid,43/topic,1859.120 Mund te shkruash dicka atje ose keto qe ke vendos ketu postoje atje,kete teme po e mbyll.

  Temat e fundit