Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni? - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

· 5404 · 179408

 • Postime: 183
 • Karma: +3/-6
 • Gjinia: Mashkull

ne: 10-04-2006, 05:29:00
Ketu munde te pershkruani motin sot ajte ku gjindeni ne kater anet e botes.
si psh:
Ketu ku jam une ne Azin e larget koha eshte me diell, po fryen nje ere e leht, temperatura monentale eshte 10*C ora lokale 14:00 (-2.5 orë dallimi me Shqiperi/Kosove).
« Editimi i fundit: 24-10-2020, 16:40:39 nga M A X »

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 10-04-2006, 11:25:53
Ketu sot eshte dite e bukur me diell  :) temperaturen nuk e di kur te shkoj ne shtepi ta them  :P ora eshte 11:35 AM  :)

 • Postime: 288
 • Karma: +0/-11
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 10-04-2006, 14:05:52
E MBYTI KETEJ NGA MILANO, PO BIE GJITH AI SHI,

 • Postime: 60
 • Karma: +8/-2
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 10-04-2006, 15:53:52
Temperatura ne Norvegji ka qen sot +6 :( ka pasur pak diell... Shpresoj qe diteve qe do te vin te behet me nxeht se na mbyti bora ore...  :( ;)

Resepkt:
Pejanka

 • Postime: 183
 • Karma: +3/-6
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 11-04-2006, 02:29:37
Wauu cfar dallimesh...
 Ndersa ketu sot ne Azin e largët koha është me diell, po fryen ere, temperatura monentale është 7*C ora lokale 11:00 (-2.5 orë dallimi me Shqipëri/Kosovë).

 • Postime: 9
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 11-04-2006, 06:39:48
ne tr kane rene shi gjithe mengjesin, tani sapo pushoi

 • Postime: 221
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 11-04-2006, 06:59:18
Me vranesira.
Nuk ka te reshura.

 • Postime: 183
 • Karma: +3/-6
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 11-04-2006, 07:45:01
Me vranesira.
Nuk ka te reshura.
[/qu
KU? NE CILEN ANE TE BOTES? NE CILIN VEND JE?

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 12-04-2006, 15:11:00
Ngrohte fare eshte. Kush tha se Kanadaja eshte e ftohte?  :D tani eshte temp 16 grade,televizori thote ashtu,po te genjeje ai atehere ju kam genjyer edhe une.  :P

 • Postime: 183
 • Karma: +3/-6
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 13-04-2006, 03:08:47
Ktu eshte ngrohte sot.

Temp afer 20*c

 • Postime: 9
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 13-04-2006, 05:38:19
skandal. ne Tirane po bie shi dhe eshte ftohte. prandaj merrni cader me vete, por gjithesesi mos harroni as syzet e diellit se nuk i dihet
tung

 • Postime: 60
 • Karma: +8/-2
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 13-04-2006, 06:07:43
Ne Norvegji po bije shi sot,  per syze ska ren kendej  :(

Repsekt:
Pejanka ;)

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 13-04-2006, 06:35:51
Tek ne veq bora po mungon.

#13 ne: 13-04-2006, 07:45:19
ftohte ,ere dhe tem eshte 6 grade.

 • Postime: 7
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 17-04-2006, 15:24:39
Nga Londra ju informoj, edhe ketej koha eshte e mire sot.
Dhe ju pershendes te gjitheve. dhe ja kalofshi sa me bukur.  tung

 • Postime: 183
 • Karma: +3/-6
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 18-04-2006, 04:53:16
Ketu ne Middle East eshte kohe e mire me diell, temperatura 21*C

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 18-04-2006, 04:58:03
Koha me diell shume e ngrohet super  :)

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 18-04-2006, 09:03:06
E mire shume,po fryen nje ere e lehte.

 • Postime: 100
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 25-04-2006, 15:43:45
Ketu ne Kosove koha sot ka qene shume mire ndonese ka ndryshuar here pas here

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 25-04-2006, 16:37:56
Disi ngrohte, me pak ere, dielli shkelqen, qielli eshte i kalter dhe zogjte kendojne! LOL

 • Postime: 183
 • Karma: +3/-6
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 26-04-2006, 03:20:21
Ndersa ketu eshte shume kohe e mire dhe me diell.

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 26-04-2006, 05:10:55
Kohe e mire me diell fryn nganjhere era e fresket te kenaq shpirtin shume forte  :)njerzit shetisin LOL

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 28-04-2006, 11:39:27
kohe e vranet, vende vende me te reshura lokale.
eshte kohe e merzitshme :(

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 28-04-2006, 11:45:35
na kalli xhegu ama na ne llap ktu meniher shkojm ftofum ;)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#24 ne: 28-04-2006, 11:54:45
... kendej eshte ngrohte dhe me diell :urra: :)

Temat e fundit