Kënga që po e dëgjoj - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kënga që po e dëgjoj

  · 16467 · 367707

  Kënga që po e dëgjoj

  · 16467 · 367707

  • Postime: 12235
  • Karma: +408/-388

  ne: 08-06-2006, 12:33:25
  Meqe na u paska fshi ajo teme aq e dashur dhe qe kemi psotuar shum kenge te paharrueshme aty,po e hap une kete teme te kengeve...


  The worlds greatest-R.Kelly
  « Editimi i fundit: 30-07-2009, 21:46:31 nga Syrgjyn »

  • Postime: 3075
  • Karma: +4/-0
  • Gjinia: Femer

  #1 ne: 09-06-2006, 07:38:51
  Shakira feat Wyclef-Hips don lie
  *


  #2 ne: 09-06-2006, 08:36:05
  Everything---Ana Vissi

  • Postime: 12235
  • Karma: +408/-388

  #3 ne: 09-06-2006, 11:53:50
  Hej-Dj Blunt

  • Postime: 4008
  • Karma: +5/-0
  • Gjinia: Femer

  #4 ne: 09-06-2006, 14:50:50
  LaToya Luckett - Torn  " Torn in between the two. (Oh yeah)
    Cuz I really wanna be with you.
    But something's telling me I should leave you alone. "


  • Postime: 211
  • Karma: +5/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #5 ne: 09-06-2006, 15:57:42
  Dola n'moj te Minarese - Shaban Leshverdhi

  • Postime: 1463
  • Karma: +15/-0

  #6 ne: 09-06-2006, 20:21:08
  The silence - Anathema&Enigma

  • Postime: 296
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #7 ne: 09-06-2006, 20:29:34
  GRESA - Akull e zjarrte

  • Postime: 2208
  • Karma: +13/-1
  • Gjinia: Femer

  #8 ne: 09-06-2006, 22:20:56
  Po degjoj vllain qe po kendon  :D LOL

  #9 ne: 10-06-2006, 01:26:01
  Parajsa-------Sabjani & Ingrid Gjoni

  • Postime: 7088
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #10 ne: 10-06-2006, 11:39:55
  You can call me Al..............  Paul Simon

  • Postime: 3003
  • Karma: +5/-1
  • Gjinia: Mashkull

  #11 ne: 10-06-2006, 11:41:41
  Gorillaz - El Manana

  Ca kenge e lezetshme......:)

  • Postime: 4008
  • Karma: +5/-0
  • Gjinia: Femer

  #12 ne: 10-06-2006, 11:56:35
  Twista ft. Mariah Carey - One & Only

  • Postime: 3003
  • Karma: +5/-1
  • Gjinia: Mashkull

  #13 ne: 10-06-2006, 12:02:08
  Texas - Summer Sun

  • Postime: 4008
  • Karma: +5/-0
  • Gjinia: Femer

  #14 ne: 10-06-2006, 12:24:59
  Twista ft. Mariah Carey - So Lonely

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #15 ne: 10-06-2006, 13:07:31
  Terra Firma -- Delerium :engjell:

  • Postime: 4008
  • Karma: +5/-0
  • Gjinia: Femer

  #16 ne: 10-06-2006, 13:08:31
  Daniel Bedingfield  - If You're Not The One

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #17 ne: 10-06-2006, 13:10:30

  Daniel Bettingfield - If Youre Not The One


  sa bukur qe ia shkrujte emrin mi :d e ka D. Bedingfield ;)
  mo i shemto emrat e artistave anglez :P

  • Postime: 4008
  • Karma: +5/-0
  • Gjinia: Femer

  #18 ne: 10-06-2006, 13:11:32
  It sounded the same! :D Sowwy! :-[

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #19 ne: 10-06-2006, 13:15:32
  Stop -- Jamelia

  p.s., how about the songs of his sis, have u listened to them b4, she's even better than him :)
  Natasha Bedingfield is her name, n try listening to "Single", n then "These Words" from her, I like them very much :-[ :D
  Emri:

  Email:
  Verifikimi:
  Flamuri yne ka ngjyre?: