Pyetje-Përgjigje - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Pyetje-Përgjigje

  · 20856 · 351128

   Pyetje-Përgjigje

  · 20856 · 351128

  • Postime: 3782
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 25-03-2009, 02:44:08
  Po hë njëherë, si ia kaluat sot?
  « Editimi i fundit: 13-01-2020, 23:41:16 nga M A X »

  • Postime: 17922
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

  #1 ne: 25-03-2009, 09:23:36
  Dite pune duket.. :)

  Si jeni gdhire?

  • Postime: 2638
  • Karma: +67/-6
  • Gjinia: Mashkull

  #2 ne: 25-03-2009, 09:29:35
  Mire .. :)

  Fjetet mire mbreme..? :D

  • Postime: 17922
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

  #3 ne: 25-03-2009, 09:31:48
  Mire..

  Keni bore atje?

  • Postime: 2638
  • Karma: +67/-6
  • Gjinia: Mashkull

  #4 ne: 25-03-2009, 09:36:47
  Shume sot,duket bukur :)

  Po nga ju si eshte,,?

  • Postime: 17922
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

  #5 ne: 25-03-2009, 09:38:20
  Shi...ftohte.. :S

  Je ne pune sot?

  • Postime: 2638
  • Karma: +67/-6
  • Gjinia: Mashkull

  #6 ne: 25-03-2009, 09:42:16
  Po ne pune,,

  Po ju,?

  • Postime: 877
  • Karma: +26/-18

  #7 ne: 25-03-2009, 13:13:37

  ne oborr...

  si prodhohet qelqi...?

  • Postime: 12143
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #8 ne: 25-03-2009, 13:28:22
  boooo sja kam idene

  ti e di si prodhohet?

  • Postime: 877
  • Karma: +26/-18

  #9 ne: 25-03-2009, 13:33:07

  kam pare proçesin... se si prodhohet, e me çkuptova une u donin mushkeri te forta (sepse mbaje fiks ty e fry nje fare pipze ne goje :d ) dhe nerva te duroje nxehtesine plus precizionin

  ça po thoje ti shejtone...?

  • Postime: 12143
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #10 ne: 25-03-2009, 13:37:48
  ate proces e kam pare dhe une ore po kujtova mos pyete se nga ca materiali prodhohej

  ta shpif koha me shi?

  • Postime: 877
  • Karma: +26/-18

  #11 ne: 25-03-2009, 13:42:47

  me rere prodhodhet shejtone... jo rere e Adriatikut kuptohet

  dhe shiu ka lezetin e vet... pershembull zhurma, koha e zeze, pse jo dhe kur del ne dritare e knaqesh duke pare njerez qe lagen bohen qulle

  sa cigare pine ne dite...?

  • Postime: 12143
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #12 ne: 25-03-2009, 13:50:52
  kam arrit e 1 pakete ne dite po perpiqem ta le keto kohe e kam frenuar shume veten

  ti e pi cigaren?

  • Postime: 877
  • Karma: +26/-18

  #13 ne: 25-03-2009, 13:57:09

  po qe e pi... me mungon karakteri, t mos e ndez

  dhe un aty tek 1 pakete ne dite...

  do me hapesh noi muhabet interesant apo te iki un...?

  • Postime: 12143
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #14 ne: 25-03-2009, 14:01:16
  jam e mbyt me pune sot noto... plus qe ato muhabete interesante qe quan ti sti hap dot une

  pse siken me mire?

  • Postime: 877
  • Karma: +26/-18

  #15 ne: 25-03-2009, 14:06:04

  :d

  ja sa te gjej ate qe po kerkoja e do iki... se me kapi fiksimi

  mse mushka... s ngelet me barre...?

  • Postime: 12143
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #16 ne: 25-03-2009, 14:08:18
  ku di gje une pyt ndonje katunare me mire

  pse ne njerzit e kemi prejardhjen nga majmuni?  :D

  • Postime: 17922
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

  #17 ne: 25-03-2009, 15:23:17
  Po pertoj

  Sa gishta ka majmuni?

  • Postime: 7524
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #18 ne: 25-03-2009, 17:37:43
  Aq sa ke edhe ti besoj. hmmmmm:

  Cili pozicion ju pelqen me shume? ;)

  • Postime: 12017
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer

  #19 ne: 25-03-2009, 18:01:12
  ............

  kur fillon per ju fundjava? :)

  Temat e fundit