Ajola Xoxa (info foto video) - Influencer / Blogger

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ajola Xoxa (info foto video)

Ajola Xoxa (info foto video)

· 4 · 144

  • Postime: 1072
  • Karma: +0/-0

ne: 08-09-2010, 11:50:08
Jeta-në kopertinë, Ajola Xoxa
      


Që ajo të hyjë në një bar të zakonshëm të Tiranës dhe të mos tërheqë shikimet e të tjerëve dhe disa pëshpërima pas  vetes, kjo vështirë se ndodh. Por ka kohë që është mësuar me këtë dhe nuk është se i bën shumë përshtypje. Është mësuar që të dëgjojë komente për veten sa herë që [...]
      
« Editimi i fundit: 21-02-2021, 23:04:46 nga 12:51 »

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 21-02-2021, 23:05:06
 

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 15-03-2021, 11:06:17
 

 

Foto nga Living Albania

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 15-03-2021, 11:06:44
 

Revista Living

Temat e fundit