×

Kur ka miting partia lejohet parkimi dhe mbi lulishte e trotuar

· 3 · 84

Kur ka miting partia lejohet parkimi dhe mbi lulishte e trotuar

· 3 · 84

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 29-03-2019, 15:49:36
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#1 ne: 29-03-2019, 18:35:22
O zot o zot ...
Ecni parkoni ketej mbi trotuar a lulishte.
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 24
Rommel
#2 ne: 29-03-2019, 21:48:44
Kur te kete mitingun tjeter partia na thoni naj gjo, se spo gjejme vend per parkim  ;)
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super