×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 09-05-2019, 18:28:22 »

Na thellsia e shpirtit me doli e hoqa stresin me ate qe shpreha ska me.... lol
Postuar nga: erlehta
« ne: 09-05-2019, 11:27:24 »

Aman ore si nuk doli nje politikan me bythe pas 91 po te gjithe bthq me grekun e me serbin....

He me te lumte goja 😂
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 09-05-2019, 02:50:37 »

Aman ore si nuk doli nje politikan me bythe pas 91 po te gjithe bthq me grekun e me serbin....
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 08-05-2019, 15:13:24 »

Le t'i mbajne aman. Vetem se nuk lexova diku a eshte dikush pergjegjes per tabelat e para, apo si gjithmone s'ka pergjegjes!

Ishte kryetari i bashkise se asaj zone me sa lexova. Dhe meqe nuk do e rikandidoj me njeri,...tha te bej i gjo me u nigju :P
Postuar nga: M A X
« ne: 08-05-2019, 11:58:06 »

Le t'i mbajne aman. Vetem se nuk lexova diku a eshte dikush pergjegjes per tabelat e para, apo si gjithmone s'ka pergjegjes!
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 08-05-2019, 09:40:33 »

Keto jane tabelat e duhura.
  [ Invalid Attachment ]  

Biles ai Finiqi ne greqisht duhet me i vogel.....

Epo pike e zeze me keta cna ka gjet
Postuar nga: M A X
« ne: 07-05-2019, 21:41:25 »

Keto jane tabelat e duhura.
 
Postuar nga: Poshnjari
« ne: 05-05-2019, 17:49:11 »

Nje veprim i tille s'ka si mos te politizohet se eshte ne vetvete veprim kryekeput politik.
Edhe nese eshte nuk eshte i brendshem.
Postuar nga: M A X
« ne: 05-05-2019, 15:27:09 »

Nje veprim i tille s'ka si mos te politizohet se eshte ne vetvete veprim kryekeput politik.
Postuar nga: Poshnjari
« ne: 05-05-2019, 13:25:37 »

Jame mese dakord per postimin e parë. Por aspak dakord me te dytin. Pse kerkohet gjithmonë qe nje gabim, ose shkeljen e nje personi duhet te kthehet ne politik? Jam dakord qe te meren masa per personat përgjegjës.