Teologji - 5


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Këndvështrime teologjike - biseda e diskutime per ceshtje fetare dhe te besimit

M A X
06-06-2009, 00:54:15

Fjalimi i Barak Husein Obames ne Kajro

Fjalimi i Obames ne Kairo  "Kemi fuqinë të bëjmë botën që ëndërrojmë"  Jam i nderuar që ndodhem në qytetine përjetshëm të Kajros, i ftuar nga dyinstitucione shumë të famshme. Përrreth 1000 vjet, Al-Azhar konsiderohe
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

AbdylHabib
05-03-2009, 10:07:38

Mbreti që vendosi të bëhej bujar

Mbreti që vendosi të bëhej bujarParaqet ,Sabri SelmaniNjë mbret i Iranit i tha një ditë një dervishi:-Tregomë një rrëfenjë.-Madhëri-, u përgjigj dervishi, -do t’ju tregoj rrëfenjën e një mbreti arab, Hatim Tai-t, njeriut më bujar të të gjitha kohëve, sepse nëse do mund t’i ngjaje, ti kishe për t...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Aida
31-01-2009, 21:40:38

Lejohen Kryqet e percet ne shtet

Lejohen Kryqet e percet ne shtetTedi BlushiQeveria garanton me ligj për besimtaret myslimane mbajtjen e shamive të kokës apo të perçes në institucionet publike. Në të njëjtat institucione, edhe besimtarëve të krishterë u garantohet me ligj mbajtja e kryqeve. Këto të drejta sigur...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe