A DO TE NDODHE DITA E GJYKIMIT?! - Teologjia

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A DO TE NDODHE DITA E GJYKIMIT?!

A DO TE NDODHE DITA E GJYKIMIT?!

· 15 · 5587

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

ne: 09-05-2006, 14:45:19
 NGA I MOQMI

 • Postime: 570
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 21-09-2012, 21:59:45
Dita e Gjykimit ka ndodhur, dikur kur njerezit, apo llojet ishin nje tribu dhe bota ishte xhungel! Por nese do te ndodhe perseri kjo eshte nje mister i madh.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2 ne: 21-09-2012, 23:35:46
ardht i   ore e  me pare e te bijme rehat

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 21-09-2012, 23:40:39
ardht i   ore e  me pare e te bijme rehat
Hesht sepse kemi pune per te kryer :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4 ne: 21-09-2012, 23:46:51
hajde se do punosh  ne boten  tjeter

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 21-09-2012, 23:50:47
ardht i   ore e  me pare e te bijme rehat

tobestafkurullah larg qofte

#6 ne: 01-10-2012, 20:48:51
Dita e gjykimit do ndodhi ne 12 Dhjetor 2012.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7 ne: 01-10-2012, 21:29:11
na e afrove nja 9 dite ti mo

#8 ne: 01-10-2012, 22:04:30
Diku ne ate muaj do ndodhi. E vdekme. E ke prej meje ket.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9 ne: 01-10-2012, 22:15:22
rendesi ka jo ne fillim muji se ashtu kam i sebep

te ty do vij si fillim. na trego si do ishte

.

#10 ne: 01-10-2012, 22:22:31
Ne, meqe jemi 6 ore para, do e hajme te paret. Me merr ne telefon gjate apokalipsit qe ta shpjegoj me detaj.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11 ne: 01-10-2012, 22:26:29
for shuregjer ath klm lol

 • Postime: 570
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 30-01-2013, 19:35:22
T'vjen qejf kur ben for shure, por po t'kapi dita e gjykimit ne rruge s'do besh dot for shure

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#13 ne: 30-01-2013, 23:07:05
Po si do bej for shit?

 • Postime: 570
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 31-01-2013, 16:28:06
for shit is a little bit difficult, dont be greedy, just shriek!

Temat e fundit