×

Sondazh

Çfarë besimi fetar keni?

Musliman
101 (70.1%)
Katolik
15 (10.4%)
Ortodoks
8 (5.6%)
Protestan
3 (2.1%)
Agnostik
6 (4.2%)
Ateist
8 (5.6%)
Budist
3 (2.1%)

Numri i anetareve qe votuan: 137

çfarë besimi fetar keni?

· 82 · 11663

çfarë besimi fetar keni?

· 82 · 11663

 • Postime: 784
 • Gjinia: Mashkull
Doni
ne: 18-02-2005, 06:24:00
çfarë besimi fetar keni?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2025
 • Gjinia: Mashkull
sulltani
#1 ne: 18-02-2005, 13:26:31
Nuk te detyrone njeri t'i pergjigjesh!
« Editimi i fundit: 19-02-2005, 00:07:18 nga Eni »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 784
 • Gjinia: Mashkull
Doni
#2 ne: 18-02-2005, 13:35:55

Po mirë Sulltani, mos të mirremi me detaje të parëndësishme tani. Ka forumista që janë ateistë, kështu që edhe ata duhet ta kenë mundësinë për ta votuar, për të parë më mirë përqindjen e fetarëve dhe jofetarëve në forum.

Agnosticizmi, është një lloj rryme fetare e përafërt me ateizmin por që nuk e përjashton mundësinë e ekzistimit të ndonjë fuqie mbinatyrore.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
milanisti
#3 ne: 18-02-2005, 21:08:25
Berni, jo te gjithe jane musliman!
« Editimi i fundit: 19-02-2005, 00:08:47 nga Eni »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#4 ne: 18-02-2005, 21:38:12
Ju lutem nese doni shpjegime rreth ndonje gjeje, me mire hap nje teme tjeter qe do te sqaroheshe!
« Editimi i fundit: 19-02-2005, 00:10:04 nga Eni »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 784
 • Gjinia: Mashkull
Doni
#5 ne: 18-02-2005, 22:06:01
Mos zhvijo qellimin e temes,te lutem!
« Editimi i fundit: 19-02-2005, 00:11:34 nga Eni »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2025
 • Gjinia: Mashkull
sulltani
#6 ne: 18-02-2005, 22:21:43
Jashte teme!!
« Editimi i fundit: 19-02-2005, 00:11:56 nga Eni »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1603
BESIM
#7 ne: 19-02-2005, 00:14:31
Nese nismetari i temes, ka pasur deshire thjeshte te beje sondazh, se cfar perkatesie fetare ka ne forum, le te vazhdoje, ska pse te sulmohet apo pengohet. Ndersa, nese behet shkake per rremuja e percarje atehere s'duhet te vazhdoje!!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2025
 • Gjinia: Mashkull
sulltani
#8 ne: 19-02-2005, 07:45:56
nuk e kuptoj pse shkrimi im ishte jashte teme?
une thejsht bera nje verejtje. mos u beni kaq te zellshem.

ajo verjetje qe bera qendron , do apo nuk do dikush.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 196
 • Gjinia: Mashkull
Sirio05
#9 ne: 24-02-2005, 09:31:02
Interesant,
Paskemi agnostik dhe budist mes nesh
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 196
Kosovari_i_terbuar
#10 ne: 12-03-2005, 02:58:34
musliman mesatar!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
UNITED ALBANIA
#11 ne: 12-03-2005, 03:38:00
musliman mesatar!

Ta marrsha t'keqen.

Shumica e shqiptareve jane Muslimane Mesatar, e asgje tjeter.
Si per shembull, Diten me tespi ne dore, e naten n'kafe duke pire birre te ftohte.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6092
 • Gjinia: Femer
Kacurelsja
#12 ne: 12-03-2005, 05:45:24
Une jam Myslimane. Por per mendimin tim per ne Shqipetaret, tradita edhe zakonet jane me te rendesishme se feja, te pakten per mua eshte keshtu
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2025
 • Gjinia: Mashkull
sulltani
#13 ne: 12-03-2005, 08:27:20
baby girl  
kjo teme quhet ca besimi keni, dhe jo ca traditash keni.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 771
 • Gjinia: Femer
Hersianna
#14 ne: 12-03-2005, 13:32:11
Besimin Musliman
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 196
Kosovari_i_terbuar
#15 ne: 12-03-2005, 14:13:18
nga flet ti herisiana, se kam para degjuare kete emer me pare!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#16 ne: 15-03-2005, 09:42:03
Islam (musliman)  :occ
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 254
victoria
#17 ne: 16-03-2005, 05:26:18
muslimane
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2355
 • Gjinia: Mashkull
kreksi
#18 ne: 17-03-2005, 16:47:29
Sa interasante është se une kundershtojë rreptësishtë statistikat e enciklopedive te huaja mbi shqiperine ku tshkruajn se ne Shqiperi ka më së 70% mysliman, qe tani ne fillim te shekullit tjetër ajo shifer po rritet ne vend se  të zbritet....
çudi me neve !
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 196
Kosovari_i_terbuar
#19 ne: 17-03-2005, 20:27:41
pse te zbritet numri! nuk ka pasur ndonje tragjedi natyrore ku jetojn myslimanet.  plus myslimanet jan i cik me konservative dhe lindin pak me shume.  ti don te beson ashtu se te ka mesuar xhaxhi enver ta urresh fen tate!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 533
pellumb
#20 ne: 18-03-2005, 03:02:58
Islam, dhe skam gje te keqe ketu secili ju lutem respektojeni fene tuaj qe te tjeret te ju respektojneeeeeeeee ee   sepse njeriu qe nuk ka fe sme duket se eshte i formuar mjaft
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2355
 • Gjinia: Mashkull
kreksi
#21 ne: 18-03-2005, 03:05:43
une besoj vetem ne Zot !

« Editimi i fundit: 18-03-2005, 14:08:32 nga Kreksi »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2355
 • Gjinia: Mashkull
kreksi
#22 ne: 18-03-2005, 03:15:21
e rrespektoj fen time si te gjithe europa...
« Editimi i fundit: 18-03-2005, 14:03:08 nga Kreksi »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 196
Kosovari_i_terbuar
#23 ne: 18-03-2005, 09:23:56
nonsense!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 196
Kosovari_i_terbuar
#24 ne: 18-03-2005, 09:27:04
pakicat myslimane shqiptare!  per korcen flet ti apo shqipnin ne pergjithesi?! 400 milion afrikan krishter dhe 200 milion krishter ne ameriken latine jan me te varfur se myslimanet. krishterizmi i ka fajet per keto dy rajone?  jo i ka imperializmi evropjan dhe gloablizmi ta pafsha une tyja hajrin! hajt tani shko pij nje pirr e freskohu e mos fol kotlliqe!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super