Çfarë besimi fetar keni? - 4 - Teologjia

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

Çfarë besimi fetar keni?

Musliman
101 (70.1%)
Katolik
15 (10.4%)
Ortodoks
8 (5.6%)
Protestan
3 (2.1%)
Agnostik
6 (4.2%)
Ateist
8 (5.6%)
Budist
3 (2.1%)

Numri i anetareve qe votuan: 124

Çfarë besimi fetar keni?

Çfarë besimi fetar keni?

· 82 · 13868

 • Postime: 855
 • Karma: +4/-4
 • Gjinia: Femer

#75 ne: 30-09-2010, 10:49:55
Krenare qe jam 100 % KATOLIKE.

#76 ne: 01-10-2010, 04:12:07
I perkas dy Besimeve. Ortodoks dhe Myslinan :)
     Ne te njejten kos smundesh me then Po...Jo  :) po ose jo    hmmmmm:

 • Postime: 6093
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#77 ne: 26-05-2011, 14:55:10
100% Shqiptare

 • Postime: 721
 • Karma: +20/-4
 • Gjinia: Mashkull

#78 ne: 06-06-2011, 00:06:14
Krenare qe jam 100 % KATOLIKE.
Une do ta perdorja fjalen "i kenaqur" sepse krenar njeriu duhet te jete vetem per bemat e veta, e nuk pse te jete krenar pse i perket nje feje, nje kombi etj. Njeriu lind ne nje rreth shoqeror qe ka fe e komb te caktuar, e per kete as nuk duhet te jete krenar e as t'i vije turp.

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#79 ne: 06-06-2011, 13:15:21
« Editimi i fundit: 17-06-2011, 16:58:58 nga Kisss »

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#80 ne: 17-06-2011, 17:00:50
Jam me ty :D
Tani vjen pyetja cfare lloj shqiptari ? Nga ata qe kane kontribuar positivisht ne jeten dhe shoqerine, apo nga ata qe kane dhene te kunderten ? :-)

 • Postime: 190
 • Karma: +11/-1

#81 ne: 15-07-2011, 01:35:54
   
çfarë besimi fetar keni?

Si gjithe Profetet e Zotit

Temat e fundit