×
Hyrja
Profili

Hoxha dhe Ateisti

Hoxha dhe Ateisti

· 3 · 550

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 06-06-2019, 11:05:14
Pyetje - Pergjigje

  • Postime: 304
Alban
#1 ne: 20-06-2019, 00:55:17
Pata durimin me pa deri afer gjysmes se programit. Me shume nuk munda sepse pyetjet e gazetarit ishin shume te dobta dhe ne disa raste naive e injorante. Po me vinte keq per hoxhen qe duhesh me u pergjigj. Hoxhe shume i pregatit gjithsesi.👍

  • Postime: 1752
  • Gjinia: Femer
Parloté
#2 ne: 20-06-2019, 01:03:13
Unë e ndjeka deri  në fund dhe jam e impresionuar me mënyrën e urtë dhe konkrete të përgjigjeve.
 

Enver Hoxha në 1982: “Të arrestohet Kadareja! Të shkojë në hale të gomerëve”

Nisur nga M A XRubrika Historia Shqiptare

Postimi i fundit 13-08-2020, 20:04:18
nga M A X
vjollca hoxha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:07:02
nga InfoZ
Olta Hoxha (Info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 30-04-2020, 14:05:15
nga M A X
Kush ka qene Enver Hoxha?

Nisur nga M A XRubrika Pyetper

Postimi i fundit 27-04-2020, 23:47:01
nga M A X
Dastida Hoxha (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 23-04-2020, 13:07:52
nga M A X