Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Parloté
« ne: 20-06-2019, 01:03:13 »

Unë e ndjeka deri  në fund dhe jam e impresionuar me mënyrën e urtë dhe konkrete të përgjigjeve.
Postuar nga: Alban
« ne: 20-06-2019, 00:55:17 »

Pata durimin me pa deri afer gjysmes se programit. Me shume nuk munda sepse pyetjet e gazetarit ishin shume te dobta dhe ne disa raste naive e injorante. Po me vinte keq per hoxhen qe duhesh me u pergjigj. Hoxhe shume i pregatit gjithsesi.👍
Postuar nga: M A X
« ne: 06-06-2019, 11:05:14 »