×

Hoxha dhe Ateisti

Hoxha dhe Ateisti

· 3 · 194

  • Postime: 22687
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 06-06-2019, 11:05:14
Pyetje - Pergjigje

  • Postime: 267
kart hadasht
#1 ne: 20-06-2019, 00:55:17
Pata durimin me pa deri afer gjysmes se programit. Me shume nuk munda sepse pyetjet e gazetarit ishin shume te dobta dhe ne disa raste naive e injorante. Po me vinte keq per hoxhen qe duhesh me u pergjigj. Hoxhe shume i pregatit gjithsesi.👍

  • Postime: 1578
  • Gjinia: Femer
Parloté
#2 ne: 20-06-2019, 01:03:13
Unë e ndjeka deri  në fund dhe jam e impresionuar me mënyrën e urtë dhe konkrete të përgjigjeve.