Hoxha dhe Ateisti - Teologjia

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Hoxha dhe Ateisti

Hoxha dhe Ateisti

· 3 · 919

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 06-06-2019, 11:05:14
Pyetje - Pergjigje

  • Postime: 336
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 20-06-2019, 00:55:17
Pata durimin me pa deri afer gjysmes se programit. Me shume nuk munda sepse pyetjet e gazetarit ishin shume te dobta dhe ne disa raste naive e injorante. Po me vinte keq per hoxhen qe duhesh me u pergjigj. Hoxhe shume i pregatit gjithsesi.👍

  • Postime: 1753
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

#2 ne: 20-06-2019, 01:03:13
Unë e ndjeka deri  në fund dhe jam e impresionuar me mënyrën e urtë dhe konkrete të përgjigjeve.

Temat e fundit