×
Hyrja
Profili

Sondazh

Kombi apo feja?

kombi
feja

Kombi apo feja?

Kombi apo feja?

· 148 · 15692
LONUSHJA
#75 ne: 03-10-2010, 03:00:52
Kombin e dua shum e respektoj por  Zoti esht aj qe ka kriju kombin  edhe Fen prandaj  ne radh te pare e respektoj Fen  mandaj kombin etj etj....respekto KRIJUESIN  se pari  ;) ju flm....
LONUSHJA
#76 ne: 03-10-2010, 03:03:40
Gjumashi ................... ..ty je vetun nji krijes  :) kurse Krijuesi esht ZOT ..respekt .. :)

 • Postime: 275
 • Gjinia: Mashkull
alfeko sukaraku
#77 ne: 03-10-2010, 20:38:39
Kombin e dua shum e respektoj por  Zoti esht aj qe ka kriju kombin  edhe Fen prandaj  ne radh te pare e respektoj Fen  mandaj kombin etj etj....respekto KRIJUESIN  se pari  ;) ju flm....
aman per koke te allahut per cilin zote e ke llafin ti?
A e di ti qe feja qe praktikon ka vetem 6-7 shekuj qe u shfaq ne vendin ku jeton ti?para kesaj feje ishte nje fe tjeter e para asaj nje fe tjeter dhe askush nuk e di te nesermen.
demek sipas kosheres tende shqiperia u krijua nga allahu para 7 shekujsh?perse jeni kaq mendjendritur ju myslimanet?i degjoni keto qe thoni te pakten?
Allahun ku e ke pare ti?Po Muhabetin?Endrra me sy hapur ne dite me djelle shikon ti?
e veshe ferexhen apo akoma?vish ferexhen e mos u fute ne interrnet se po ben harram..edhe e di shume mire cju ben femrave te besimit tend allahu...ja shiko pak ketu poshte injorancen e idiotsin e allahut me muhametin tende.per kete rrace te poshter kokpalaresh e idiotesh po flet ti?

unbelievable gore vioelence kurdish Girl Stoned to Death
LONUSHJA
#78 ne: 03-10-2010, 22:48:36
aman per koke te allahut per cilin zote e ke llafin ti?
A e di ti qe feja qe praktikon ka vetem 6-7 shekuj qe u shfaq ne vendin ku jeton ti?para kesaj feje ishte nje fe tjeter e para asaj nje fe tjeter dhe askush nuk e di te nesermen.
demek sipas kosheres tende shqiperia u krijua nga allahu para 7 shekujsh?perse jeni kaq mendjendritur ju myslimanet?i degjoni keto qe thoni te pakten?
Allahun ku e ke pare ti?Po Muhabetin?Endrra me sy hapur ne dite me djelle shikon ti?
e veshe ferexhen apo akoma?vish ferexhen e mos u fute ne interrnet se po ben harram..edhe e di shume mire cju ben femrave te besimit tend allahu...ja                                                                                                                                      shiko pak ketu poshte injorancen e idiotsin e allahut me muhametin tende.per              kete rrace te poshter kokpalaresh e idiotesh po flet ti?

unbelievable gore vioelence kurdish Girl Stoned to Death

                                          ............ZOTI esht 1 dhe Muhamedi  esht  i  derguari i tij   ........ qka don ti ZOTI  me te ardhe e me te thene un jam Zoti a ..kush i ben te gjitha ne natyr ,,Mendo vetun 10 minuta jo me shum .Kush esht ai qe e ben naten dhe diten  , a mos je ti ?????.......kush e krijoj njeriun e pare ndoshta ty a ...KUSH..????  sduhet me shum  me pyet vetun tregom kush esht ai qe e ben naten dhe diten ? A do kishe mund ty me  kriju nji njeri pa babe dhe pa nene ,,, epra esht nji fuqi plot qe ty as un skishim me mund me be asgje..ne jemi krijesa e tij asgje me shum..!! adhuro krijusin qe te ka kriju mos thuaj ku esht ZOTI ...ZOTI esht ku do dhe pa lejen e tij as frym smundesh me mar e jo me shum  !!!!!!  klm flm....

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#79 ne: 04-10-2010, 01:07:21
Lol as nuk dua t'ja di per fene qe ka, gjithmone e vlersoj njeriun individualisht dhe jo si komb, fis, fe etj

 • Postime: 275
 • Gjinia: Mashkull
alfeko sukaraku
#80 ne: 04-10-2010, 16:57:30
                                         ............ZOTI esht 1 dhe Muhamedi  esht  i  derguari i tij   ........ qka don ti ZOTI  me te ardhe e me te thene un jam Zoti a ..kush i ben te gjitha ne natyr ,,Mendo vetun 10 minuta jo me shum .Kush esht ai qe e ben naten dhe diten  , a mos je ti ?????.......kush e krijoj njeriun e pare ndoshta ty a ...KUSH..????  sduhet me shum  me pyet vetun tregom kush esht ai qe e ben naten dhe diten ? A do kishe mund ty me  kriju nji njeri pa babe dhe pa nene ,,, epra esht nji fuqi plot qe ty as un skishim me mund me be asgje..ne jemi krijesa e tij asgje me shum..!! adhuro krijusin qe te ka kriju mos thuaj ku esht ZOTI ...ZOTI esht ku do dhe pa lejen e tij as frym smundesh me mar e jo me shum  !!!!!!  klm flm....
Ne se Zoti eshte nje ai nuk eshte allahu as theosi , por eshte ai qe "krijoj" njeriun edhe ishte "zoti i Paganve" =Zoti me lashte ..apo jo?
ky allahu yte eshte zote fallco edhe te ruhet kur te kaloj kufinjet se do ta arrestoj per fallsifikim dokumentesh.Vish ferexhen e mos u fute ne interrnet ne se nuk do te perfundosh si ajo femra ne videon qe e kam sjelle me siper.
 .Ketu i thone shqiperi , jashte truallit tone shkollat greke e turkoarabe qe ju heqin trut shqiptarve e bejn te mos ta duan kombin, por te duan fene qe eshte kombe per turq arab e grekoserbe.
LONUSHJA
#81 ne: 04-10-2010, 19:45:04
Ne se Zoti eshte nje ai nuk eshte allahu as theosi , por eshte ai qe "krijoj" njeriun edhe ishte "zoti i Paganve" =Zoti me lashte ..apo jo?
ky allahu yte eshte zote fallco edhe te ruhet kur te kaloj kufinjet se do ta arrestoj per fallsifikim dokumentesh.Vish ferexhen e mos u fute ne interrnet ne se nuk do te perfundosh si ajo femra ne videon qe e kam sjelle me siper.
 .Ketu i thone shqiperi , jashte truallit tone shkollat greke e turkoarabe qe ju heqin trut shqiptarve e bejn te mos ta duan kombin, por te duan fene qe eshte kombe per turq arab e grekoserbe.
                                         Zoti esht  sundues  i gjithesise  ...qka ka ne toke e qka ka ne qyell    ku do me shkue ska lidhje ..as gjuha as kombi ZOTIN  duhet  me e falimenderue..... per ferexhe  nqoft se e ka urdhenue ZOTI  pse  jo urdheri i Zotit esht ma i fort nga i kombit  , se pari duhet me kry urdherin e  Zotit e pastaj te dikujt tjeter  ..aj gjykon me te drejt  njerzimi krejt per interesa gjykon kurse te Zoti ska interesa Ai ska nevoj per neve  ,kurse ne kemi nevoj per AT....  flm....  a beson ty se ka bot tjeter (Ahiret) ne qoft se nuk e beson se ka bot tjeter kot e kot kam shkrujt deri tash  ...klm

 • Postime: 275
 • Gjinia: Mashkull
alfeko sukaraku
#82 ne: 04-10-2010, 20:44:31
                                         Zoti esht  sundues  i gjithesise  ...qka ka ne toke e qka ka ne qyell    ku do me shkue ska lidhje ..as gjuha as kombi ZOTIN  duhet  me e falimenderue..... per ferexhe  nqoft se e ka urdhenue ZOTI  pse  jo urdheri i Zotit esht ma i fort nga i kombit  , se pari duhet me kry urdherin e  Zotit e pastaj te dikujt tjeter  ..aj gjykon me te drejt  njerzimi krejt per interesa gjykon kurse te Zoti ska interesa Ai ska nevoj per neve  ,kurse ne kemi nevoj per AT....  flm....  a beson ty se ka bot tjeter (Ahiret) ne qoft se nuk e beson se ka bot tjeter kot e kot kam shkrujt deri tash  ...klm

pikerisht kete po theme edhe une.kjo eshte ajo poshtersia qe na eshte bere si shqiptare keto dy shekujt e fundit fale mpirjes se trurit te disa personave si puna jote qe Naim Frashri i quajti tradhetar e gjergj fishta i mallkoj per gjuhen e djallit -arabishten e greqishten- qe flasin e perhapin nder shqiptaret.
tani me ju nuk jeni shqiptare , keni mbaruar si njeri  , ju eshte thartuar truri edhe ju eshte prishur gjiza.ju jeni gati qe te hidheni ne lufte kundra shqiptarve sipas urdhrave te allahut,ju jeni njesoj si vasil bollano me ndryshimin se ai eshte i krishter shqiptare por fale ortodoksis kujton se eshte greke, po keshtu edhe ju.vish ferexhen edhe mos bej propogand antishqiptare sepse e shemton jashte mase besimin e Naim Frashrit  e te Gjergj Fishtes.
varet se per cilin zote flet ti?
zoti eshte sundues kur ai respekton qenien shqiptare edhe gjuhen shqipe, kur nuk e respekton qenien shqiptare e gjuhen shqipe ateher eshte armik e pederast i papare.
une nuk kam nevoj per nje zote i cili do me bej te dua arabin e greqin me shume se shqiperin.Kombi ime edhe gjuha e nenes sime mbi te gjitha edhe pastaj zoti qe flet e perhap gjuhe te huaja nder shqiptaret.
a besoj se ka bote tjeter???
nuk e besoj hmmmmm:se po te kishte do ishte rikthyer enveri edhe do ja kishte mbathur saliu hahaahahh
 endrra me sy hapur shiko sa te duash ti edhe arabet e tu qe flasin arabisht ne shqiperi edhe perhapin Sallamin e Alekos nder shqiptaret,pas nja 100 vjetesh niprit e tu nuk do ta flasin me shqipen , por do flasin kete gjuhe te mallkuar qe Zoti yte ju flet shqiptarve.Edhe me kete gjuhe do ndihen vlleher-vorioepirioter-turq e cfar te duash ti, do ndihen te huaj mes shqiptarve -kjo eshte historia jone e hidhur ne lidhje me ndyresirat fetare.Larg duaret nga kombi.

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#83 ne: 04-10-2010, 20:54:14
Kur ti s'e di vendin tënd në tokë, zor se do ta gjesh në qiell. ;)

LONUSHJA, të mbash ferexhe është një gjë dhe të mos respektosh vendin, gjuhën dhe kombin tënd është gjë tjetër. Mos ma merr si replikë personale, thjesht desha të shpreh mendimin tim.

Të jesh shqiptar do të thotë të jesh i lirë dhe ta mbrosh lirinë tënde. Të pranosh një gjuhë, komb apo vend tjetër si më të lartë do të thotë të bëhesh skllav, ose të paktën nuk mund ta quash më veten shqiptar.

 • Postime: 275
 • Gjinia: Mashkull
alfeko sukaraku
#84 ne: 04-10-2010, 21:03:41
qe ta kesh me te qarte se sa e ndyre eshte feja edhe sa keq na ka bere neve si shqiptar, hidhi nje sy shenjtorit te fes ortodokse edhe antishqiptaris se tij.
Ajo kishe qe ngrihet madheshtore ne qender te Tiranes ka per shenjtor te saj "Shen Kozma Etolianin"...shiko e shqyej syte se c ju thoshte shqiptarve te epirit qe te mesosh se si i bene greke me zore fale bydallalleqeve qe beson edhe ti.

Nga ana tjeter do doja tju kujtoja forumistave ta ngren zerin ne kete drejtim edhe te mos mbytemi nen injorancen fetare e te besojm me sy mbylluar "shenjtor te tipit kozma etoliani"
Nuk duhet te heshtim kur ky bire bushtre quhet shenjtor i kishes ortodokse shqiptare, ndryeshe na mori lumi me kozmat e lonushet.

ja lexoni pak c ju thote shqiptarve te epirit Shen Kozmaj?
cili eshte mendimi juaj tani??A jeni ndakort me shenjtorin e kishes ortosokse shqiptare shen Kozman??Mos valle feja eshte armike e kombit shqiptare apo kam lajthitur une??
per ju qe votuat per fene para kombit , po ju paraqes Shenjtorin  e fese ortodokse ne menyre qe te korrigjoni veten tuaj se c po flisni:

http://stopinjorances.blogspot.com/2009/12/percarja-qe-mbolli-kisha-ortodokse.html

 • Postime: 275
 • Gjinia: Mashkull
alfeko sukaraku
#85 ne: 04-10-2010, 22:12:49
une po ja mbathe nga kjo teme edhe nuk kthehem me ketu.
mire u takofshim ne tema te tjera brenda forumit.
te me falni per gjuhen e ashper por e njohe shume mire tragjedin e kombit  ndaj nuk jam permbajtur edhe i kam tejkaluar normat me siper.
nuk e kam problem te fshihen postimet e mija qe kalojn normat
fml.

 • Postime: 3
labani
#86 ne: 04-10-2010, 22:15:07
selam alejkum te gjitheve une mendoj se feja dhe kombi jan sikur mishi dhe ashti asnjeri nuk ben pa tjeterin
lulejeta
#87 ne: 04-10-2010, 22:26:00
kombi ore feja hiq ska rendesi qdokush mund ta mbaj fen e vet pa pengese ama te jete shqipetar
LONUSHJA
#88 ne: 04-10-2010, 22:50:22
pikerisht kete po theme edhe une.kjo eshte ajo poshtersia qe na eshte bere si shqiptare keto dy shekujt e fundit fale mpirjes se trurit te disa personave si puna jote qe Naim Frashri i quajti tradhetar e gjergj fishta i mallkoj per gjuhen e djallit -arabishten e greqishten- qe flasin e perhapin nder shqiptaret.
tani me ju nuk jeni shqiptare , keni mbaruar si njeri  , ju eshte thartuar truri edhe ju eshte prishur gjiza.ju jeni gati qe te hidheni ne lufte kundra shqiptarve sipas urdhrave te allahut,ju jeni njesoj si vasil bollano me ndryshimin se ai eshte i krishter shqiptare por fale ortodoksis kujton se eshte greke, po keshtu edhe ju.vish ferexhen edhe mos bej propogand antishqiptare sepse e shemton jashte mase besimin e Naim Frashrit  e te Gjergj Fishtes.
varet se per cilin zote flet ti?
zoti eshte sundues kur ai respekton qenien shqiptare edhe gjuhen shqipe, kur nuk e respekton qenien shqiptare e gjuhen shqipe ateher eshte armik e pederast i papare.
une nuk kam nevoj per nje zote i cili do me bej te dua arabin e greqin me shume se shqiperin.Kombi ime edhe gjuha e nenes sime mbi te gjitha edhe pastaj zoti qe flet e perhap gjuhe te huaja nder shqiptaret.
a besoj se ka bote tjeter???
nuk e besoj hmmmmm:se po te kishte do ishte rikthyer enveri edhe do ja kishte mbathur saliu hahaahahh
 endrra me sy hapur shiko sa te duash ti edhe arabet e tu qe flasin arabisht ne shqiperi edhe perhapin Sallamin e Alekos nder shqiptaret,pas nja 100 vjetesh niprit e tu nuk do ta flasin me shqipen , por do flasin kete gjuhe te mallkuar qe Zoti yte ju flet shqiptarve.Edhe me kete gjuhe do ndihen vlleher-vorioepirioter-turq e cfar te duash ti, do ndihen te huaj mes shqiptarve -kjo eshte historia jone e hidhur ne lidhje me ndyresirat fetare.Larg duaret nga kombi.
................................ M vjen keq qe shprehesh ne ket menyr,, ktu qendron problemi i pa besueshem ne fe...FEJA ISLAME NUK NA MESON NE KET MENYR ME U SHPREH  ......AI qe respekton fen respekton Kombin sigurisht  feja sna meson egersi por paqe dhe butesi me te gjith qoft shqiptar e qoft  amerikan  etj etj  ....naim frasheri esht krijes QE E KA KRIJU  ZOTI......prandaj para naimit respektoje njiher ZOTIN  e pastaj fjalet e naimit  ..( kush resekton ZOTIN patjeter e respekton edhe Kombin ) aj qe se respekton  Zotin sesht askushi hiqqq  ... klm.........lexo pak me shuum pastaj gjyko... prandaj thash edhe me heret vetun Zoti gjykon me drejesi...byeeeeeee e  edhe un me duket ika prej ktu   bye ..!!
LONUSHJA
#89 ne: 04-10-2010, 23:07:51
Kur ti s'e di vendin tënd në tokë, zor se do ta gjesh në qiell. ;)

LONUSHJA, të mbash ferexhe është një gjë dhe të mos respektosh vendin, gjuhën dhe kombin tënd është gjë tjetër. Mos ma merr si replikë personale, thjesht desha të shpreh mendimin tim.

Të jesh shqiptar do të thotë të jesh i lirë dhe ta mbrosh lirinë tënde. Të pranosh një gjuhë, komb apo vend tjetër si më të lartë do të thotë të bëhesh skllav, ose të paktën nuk mund ta quash më veten shqiptar.
.............. Asnjiher skam then mos me respektu kombin un shqiptare jam dhe kombin e dua shummmmm ..ishte fjala  kombin apo fen une thash fen  e respektoj para kombit e kombin mbas feen  ,, kombin e dua edhe jeten e jap per kombin tim.. feja thot duje kombin dhe mbroje vatanin ....mos me keqkuptoni...por feja esht obligimmmmm  poashtu edhe kombin e duaa...obligimi i Zotit  duhet mbajtur  ...edhe kombin  feja e para se esht OBLIGIMMMM.. nga ZOTI....JU FLM 
LONUSHJA
#90 ne: 05-10-2010, 00:07:41
vlen vetun per  SYRGJIN.........  PRANDAJ THEM VETUN  zoti GJYKON ME DREJESI

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#91 ne: 10-10-2010, 00:41:12
Unë për vete jam ateist, kështu që s'më takon shumë të flas për këtë temë. Sidoqoftë, ma merr mendja se ata që besojnë vërtet te një jetë e amshuar e kanë shpresën te ajo, jo te një jetë e shkurtër mbi tokë.

Pra, "ndalesa e fundit" është jeta e përtejme, ndërsa ajo mbi tokë është thjesht një vendndodhje e përkohshme dhe rëndësia e saj shuhet kur krahasohet sadopak (nëse do të ishte me vend ky krahasim) me të qenët plotësisht pranë qenies më të lartë që shumë njerëz e quajnë Perëndi.

Nëse do të besoja te një jetë e përtejme, do ta krahasoja atë me shtëpinë. Njeriu mund të udhëtojë gjatë ditës në rrugë nga më të ndryshmet, të ndeshë vende të bukura dhe të shoqërohet me njerëz nga më interesantët... por, në fund të fundit, njeriu do që të mbërrijë atje ku e çon shpirti dhe mendja: te ajo strehëz ku ka ata që e presin dhe ku, vetëm atje, mund të prehet plotësisht.

Prandaj mendoj se ata që nuk besojnë te një jetë e përtejme, pra ata që besojnë se jeta mbi tokë është e vetmja që kemi dhe do të kemi, janë më të përshtatshmit për të drejtuar botën ku jetojmë sot dhe ku do të jetojnë pasardhësit tanë. Edhe ata që besojnë janë të përshtatshëm, por vetëm nëse i kushtojnë botës rëndësinë e duhur, si banesë që duhet mirëmbajtur pavarësisht se është e përkohshme apo jo, pra pavarësisht se jemi këtu me qera apo se është prona jonë.

Shkurt fjala, për ata që besojnë te një jetë e përtejme, kjo është më e rëndësishme se ajo mbi tokë, ndërsa për ata që nuk besojnë është më e rëndësishme jeta tokësore, pasi është e vetmja. Ndërsa po të jetë fjala pikërisht për fenë, është punë tjetër...

Unë dua vetëm të theksoj edhe njëherë dallimin mes fesë dhe besimit. Siç e kam thënë edhe më parë, të besuarit te një qenie më e lartë, e mbinatyrshme, dhe të besuarit te kjo apo ajo strukturë fetare e ndërtuar nga njerëzit janë dy gjëra të ndryshme.

Më falni nëse kam dalë nga tema.
nermine
#92 ne: 18-10-2010, 16:40:51
PAK A SHUME 50%
 :)  :(
nermine
#93 ne: 19-10-2010, 15:25:30
po pak a shum
nermine
#94 ne: 19-10-2010, 15:26:56
50% KOMBI.
50% FEJA .
Fatimja
#95 ne: 03-02-2011, 08:54:25
                  Feja vellezer e motra mas pari, se nuk ju ka krijua Kombi, por Allahu. Prandaj po shkruan nji vella po e ke pare ti zotin. Nuk duhet te e pare zotin por te besuar sic e besojne permbi 170.000.000 musliman, kurse kombi shqiptar ka disa milion 3 - 4 a do te jemi a jo. A te shkojmi me ato 3 apo 4 milion shqiptar, apo me ato miliona musliman. Jo vellezer e motra te besosh ne krijusin tende edhe pse nuk e shef duhet ta besosh e kemi uzdaj tek Krijusi se do ta shofim ne boten tjeter inshalla. Kurse kombin to te leme ketu, e si do te dalim para zotit, atje nuk na ndihmon as femija , as pasurija, as kombi, te gjitha ato kthehen tek shtepija diten kur te vorrosesh kurse ato cka ke pregadite per atje , vec ato pun te mira apo te kqija i merr me vehten tane. Do te jepesh llogari para Krijusit tend. Mendo, logjiko, edhe puno. Te mjeret ato qe u ka vdek zemra, edhe i kajne verbu syt. Lus allahun te ju sheroj zemrat e juaja, dhe tju jap drit ne syte e juaj * flisni per komb, e jo per fe. Ju thras te gjithve ne shpetim. Aji qe ka zemren e smut dhe syte e verber, aji shetit neper toke i njajte me te vdekurin, vec aji nuk e din se ashte i vdekur. Lus allahun edhe nji her allahun tju sheroj zemrat edhe tju jap drit ne szt e juaj.                        

 • Postime: 155
varisa
#96 ne: 03-02-2011, 09:19:34
Te dyjat! Asnjera pa tjetren s'ben!

 • Postime: 275
 • Gjinia: Mashkull
alfeko sukaraku
#97 ne: 03-02-2011, 13:49:10
o Fatime
vellezrit e motrat nuk ti bene allahu me muhametin, por ti ben babai me nenen edhe quhen keshtu se kane gjakun tende.ne darke babai ja hipen nenes edhe ben qejfin e vete aq sa kenaqet.pastaj mbjelle ne miter faren hibrite nga dalin hibridet qe quhen vella e moter te cilet jane te gjakut tende-flasin gjuhen tende e te jane gjithmon prane.Feja eshte ajo qe greqia arvanite nuk te njeh kosoven per "vllazerin me serbet".Feja eshte ajo qe vendet" vllazerore"islamiste nuk te njohin kosoven.C vellezer jane keta?Cvllazeri eshte kjo????per mendimin time postimi juaj me siper eshte propogande ererendomet antishqiptare.Feja per ne shqiptaret eshte armike edhe do jet e tille deri sa ne te ndjekim rrugen e Naim Frashrit-Gjergj Fishtes=respekt e dashuri per kombin e gjuhen e tij.
Muslimane Shqiptare
#98 ne: 19-02-2011, 23:22:37
selamu Alejkum..... Ai qe respekton fen e Allahut..patjeter e don edhe Kombin...njeriu pa fe ska me respektu as Kombin....sepse feja te meson si me respektu edhe kombin..

 • Postime: 275
 • Gjinia: Mashkull
alfeko sukaraku
#99 ne: 19-02-2011, 23:35:28
Aleko Sallami
Te rrapi ne mashkullore Cerciz Topulli SHQIPERIA ETNIKE!!!!

foli cercizi me goje..mylazim largo tabore edhe leri djemet e mi te shkojn e te mesojn shqipen se te kuq te bej me boje
 

Kombi dhe bashkimi kombëtar i shqiptarëve

Nisur nga InfoZRubrika Mix

Postimi i fundit 25-09-2011, 18:50:06
nga InfoZ
Kombi dhe bashkimi kombëtar i shqiptarëve

Nisur nga M A XRubrika Bashkimi Kombëtar

Postimi i fundit 25-09-2011, 18:26:43
nga M A X
Kombi i papërfytyrueshëm kosovar

Nisur nga M A XRubrika Bashkimi Kombëtar

Postimi i fundit 09-06-2011, 00:31:42
nga M A X
Greqia, kombi i mashtruesve financiarë

Nisur nga M A XRubrika Leku

Postimi i fundit 08-03-2011, 00:21:02
nga M A X
Kombi.im! - Version i ri

Nisur nga VM.Rubrika Portalet Shqiptare

Postimi i fundit 01-12-2010, 19:38:02
nga Dardan.