×

Një tjetër komunitet fetar në Shqipëri

Një tjetër komunitet fetar në Shqipëri

· 3 · 950

  • Postime: 26437
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 23-11-2010, 10:47:59
Një tjetër komunitet fetar në Shqipëri

Një tjetër komunitet fetar në Shqipëri
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#1 ne: 23-11-2010, 12:29:28
Duhej? :-[

  • Postime: 12
Andi Ballshi
#2 ne: 26-07-2011, 22:39:34

Pse jo?!!!
Nese serbet e kane: Srbska vera = Feja serbe, pse ne mos ta kemi Fene e Shqiptarit, me Naimin profet?
Ne çdo aspekt, pikepamje Naimi ka qene me i madh se shen Sava
 

Adoptimi/biresimi ne Shqiperi

Nisur nga EtainRubrika Këndi i Prindërve

Postimi i fundit 08-06-2020, 14:03:27
nga InfoZ
Interneti dhe rrjetet sociale në Shqipëri, si një instrument i qeverisë

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 30-05-2020, 16:21:22
nga M A X
Vlorë - Shqiperi

Nisur nga M A XRubrika Trojet Shqiptare

Postimi i fundit 26-05-2020, 08:22:42
nga M A X
gofundme shqiperi

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:26:51
nga InfoZ
kalaja me e vjeter ne shqiperi

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 00:57:03
nga InfoZ