Një tjetër komunitet fetar në Shqipëri - Teologjia

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Një tjetër komunitet fetar në Shqipëri

Një tjetër komunitet fetar në Shqipëri

· 3 · 1445

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 23-11-2010, 10:47:59
Një tjetër komunitet fetar në Shqipëri

Një tjetër komunitet fetar në Shqipëri

#1 ne: 23-11-2010, 12:29:28
Duhej? :-[

  • Postime: 12
  • Karma: +1/-0

#2 ne: 26-07-2011, 22:39:34

Pse jo?!!!
Nese serbet e kane: Srbska vera = Feja serbe, pse ne mos ta kemi Fene e Shqiptarit, me Naimin profet?
Ne çdo aspekt, pikepamje Naimi ka qene me i madh se shen Sava

Temat e fundit