Sa fe ka ne bote? - Teologjia

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa fe ka ne bote?

Sa fe ka ne bote?

· 7 · 5470

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 09-07-2010, 01:18:45
Sa besime fetare ka?

#1 ne: 15-09-2010, 16:37:05
 ^o) pyetje shum e  veshtier

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 17-09-2010, 00:55:28

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 24-09-2010, 19:36:24
valla me qen nje fe mire eshte po shum feja jan bere spo di ???

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 04-11-2010, 17:55:05
    feja myslumane ortodokse katolike protestane

 • Postime: 570
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 05-10-2013, 19:16:52
ka shume fe engjejsh, qe mbartin parime qytetare por qe eshte e veshtire te arrish te jesh pjesetare i tyre sepse jo vetem qe jane per te rritur por edhe eshte si te hysh ne universitetin oxford nuk ka te beje me lypsarine dhe mizerjen qe jane porta te hapura per djajte dhe dheun apo token qe cliron endrra dhe qe eshte nje shpirt i ndyre por deri diku i suportueshem, i qujtur ndyshe epilepsia apo simitja. kurse feja e zotit ne toke eshte vetem nje, helmi, qe pershkruan shijen e fese se tij dhe dhuraten qe mund te jape nje zoteri qe ja di vleren gjerave.

 • Postime: 7
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 23-12-2013, 20:47:40
Eshte shume e leht kjo pergjegjeje:

Ne bot ka vetem dy Fe  e ato jan  I MIRI DHE I KEQI

Temat e fundit