×
Hyrja
Profili

Sa fe ka ne bote?

Sa fe ka ne bote?

· 7 · 4948

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 09-07-2010, 01:18:45
Sa besime fetare ka?
kafshet me te medha ne bote

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 20:10:31
nga InfoZ
“Familja është gjëja më e rëndësishme në botë”

Nisur nga M A XRubrika Familja

Postimi i fundit 02-05-2020, 19:29:01
nga erlehta
Kush eshte njeriu i pare ne bote?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 04-04-2020, 11:07:14
nga M A X
Kush eshte njeriu me i pasur ne bote?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 04-04-2020, 11:10:13
nga M A X
Kush ka me shume kupa bote?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 09-04-2020, 21:35:36
nga M A X
getoara
#1 ne: 15-09-2010, 16:37:05
 ^o) pyetje shum e  veshtier

  • Postime: 3788
  • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#2 ne: 17-09-2010, 00:55:28

  • Postime: 1
dragash
#3 ne: 24-09-2010, 19:36:24
valla me qen nje fe mire eshte po shum feja jan bere spo di ???

  • Postime: 1
engjelina
#4 ne: 04-11-2010, 17:55:05
    feja myslumane ortodokse katolike protestane

  • Postime: 566
  • Gjinia: Mashkull
ciarli
#5 ne: 05-10-2013, 19:16:52
ka shume fe engjejsh, qe mbartin parime qytetare por qe eshte e veshtire te arrish te jesh pjesetare i tyre sepse jo vetem qe jane per te rritur por edhe eshte si te hysh ne universitetin oxford nuk ka te beje me lypsarine dhe mizerjen qe jane porta te hapura per djajte dhe dheun apo token qe cliron endrra dhe qe eshte nje shpirt i ndyre por deri diku i suportueshem, i qujtur ndyshe epilepsia apo simitja. kurse feja e zotit ne toke eshte vetem nje, helmi, qe pershkruan shijen e fese se tij dhe dhuraten qe mund te jape nje zoteri qe ja di vleren gjerave.

  • Postime: 7
gramosi2
#6 ne: 23-12-2013, 20:47:40
Eshte shume e leht kjo pergjegjeje:

Ne bot ka vetem dy Fe  e ato jan  I MIRI DHE I KEQI