Sa fe ka ne bote? - Teologjia

×
Hyrja
Profili

Sa fe ka ne bote?

Sa fe ka ne bote?

· 7 · 5013

  • Postime: 26711
  • Gjinia: Mashkull

ne: 09-07-2010, 01:18:45
Sa besime fetare ka?

#1 ne: 15-09-2010, 16:37:05
 ^o) pyetje shum e  veshtier

  • Postime: 3787
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 17-09-2010, 00:55:28

  • Postime: 1

#3 ne: 24-09-2010, 19:36:24
valla me qen nje fe mire eshte po shum feja jan bere spo di ???

  • Postime: 1

#4 ne: 04-11-2010, 17:55:05
    feja myslumane ortodokse katolike protestane

  • Postime: 566
  • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 05-10-2013, 19:16:52
ka shume fe engjejsh, qe mbartin parime qytetare por qe eshte e veshtire te arrish te jesh pjesetare i tyre sepse jo vetem qe jane per te rritur por edhe eshte si te hysh ne universitetin oxford nuk ka te beje me lypsarine dhe mizerjen qe jane porta te hapura per djajte dhe dheun apo token qe cliron endrra dhe qe eshte nje shpirt i ndyre por deri diku i suportueshem, i qujtur ndyshe epilepsia apo simitja. kurse feja e zotit ne toke eshte vetem nje, helmi, qe pershkruan shijen e fese se tij dhe dhuraten qe mund te jape nje zoteri qe ja di vleren gjerave.

  • Postime: 7

#6 ne: 23-12-2013, 20:47:40
Eshte shume e leht kjo pergjegjeje:

Ne bot ka vetem dy Fe  e ato jan  I MIRI DHE I KEQI

Temat e fundit