×

www.sherime.com A ia Vlen?

· 7 · 3137

www.sherime.com A ia Vlen?

· 7 · 3137

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
ne: 15-01-2008, 21:00:39
E kisha pare edhe me perpara kete web sajt, por e kalova pa i vene shume rendesi. tani sapo lexova dicka perciptazi aty.

www.sherime.com

Ne faqen e pare do te shihni poshte majtas ne arabishte shkirmin "El-Hak" qe perkthehet ne " E/I drejti, Paanshem". Aty behej fjale per sherime nga magjite, halucinacione etj etj.

Duke qene se un personalisht nuk i besoj ketyre gjerave, dhe mundohem ti ndaloj te tjeret te bien ne keto rruge, do te doja te dija edhe mendimet tuaja.
Pres komente jo vetem nga muslumanet, se deri ne njefare mase e di se cfare do thone :D , do parapelqeja te shkruanin anetare Kristian apo te cdo feje tjeter.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
lilaalb
#1 ne: 15-01-2008, 22:58:50
Jo fare sia vlen sepse me sa pashe une nga ajo faqja skishte asgje te menqur ne te.dhe do te kisha propozuar qe fare mos te futeni ne ate faqe ngaqe ishin gjepura nepermjet internetit.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3080
 • Gjinia: Femer
Aida
#2 ne: 19-01-2008, 23:17:44
Dalber edhe ti cfar linku na paske sjell!  ^o)

As qe ja vlen te vizitohet faqja e ku me ti besojsh atij. Kjo pune e magjise eshte bere shume aktuale tek ne, u knaqen disa duke i mbush xhepat, e budallenjet duke i shpraze sepse besojne qe nje nuske sjellka fat dhe bereqet, rit dashurine mes cifteve, sheron nga steriliteti, etj etj

Aman... thjeshte me gerditin keta gjera!

Simbas Islamit keta gjera nuk jane SHERIM si thote ky tipi, po SHIRK! E lejuar eshte vetem sherimi me Kur'an dhe jo me nuska, zhive dhe magji.


 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1
meridian
#3 ne: 08-06-2008, 22:32:08
o gjiku vete jeta ka nevoje per horizont,so nqs ke asgje per te humbur provoje vet njehere a ia vlen..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 691
Anesti
#4 ne: 08-06-2008, 23:40:35
Ky ka qene nje profesion i hershem i hoxhallareve ketu.Sidomos hoxha i Kavajes.Nje cop injorant qe mashtronte polullin dhe kur ishte ndaluar feja.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1
evis shkodra
#5 ne: 06-11-2010, 22:21:43
une ndaj mendim te mire per kete faqe sepse ne kete bote ku njerezit jan te dhene pas magjive dhe poshtersirave duhet patjeter te kete dhe njerez qe i luftojne keto fenomene qe po shkaterrojne shoqerine
 me respekt visi
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 86
 • Gjinia: Mashkull
pylltar
#6 ne: 06-11-2010, 23:12:37
kjo faqe nuk duhet te egzistoje
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super