Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: pylltar
« ne: 06-11-2010, 23:12:37 »

kjo faqe nuk duhet te egzistoje
Postuar nga: evis shkodra
« ne: 06-11-2010, 22:21:43 »

une ndaj mendim te mire per kete faqe sepse ne kete bote ku njerezit jan te dhene pas magjive dhe poshtersirave duhet patjeter te kete dhe njerez qe i luftojne keto fenomene qe po shkaterrojne shoqerine
 me respekt visi
Postuar nga: Anesti
« ne: 08-06-2008, 23:40:35 »

Ky ka qene nje profesion i hershem i hoxhallareve ketu.Sidomos hoxha i Kavajes.Nje cop injorant qe mashtronte polullin dhe kur ishte ndaluar feja.
Postuar nga: meridian
« ne: 08-06-2008, 22:32:08 »

o gjiku vete jeta ka nevoje per horizont,so nqs ke asgje per te humbur provoje vet njehere a ia vlen..
Postuar nga: Aida
« ne: 19-01-2008, 23:17:44 »

Dalber edhe ti cfar linku na paske sjell!  ^o)

As qe ja vlen te vizitohet faqja e ku me ti besojsh atij. Kjo pune e magjise eshte bere shume aktuale tek ne, u knaqen disa duke i mbush xhepat, e budallenjet duke i shpraze sepse besojne qe nje nuske sjellka fat dhe bereqet, rit dashurine mes cifteve, sheron nga steriliteti, etj etj

Aman... thjeshte me gerditin keta gjera!

Simbas Islamit keta gjera nuk jane SHERIM si thote ky tipi, po SHIRK! E lejuar eshte vetem sherimi me Kur'an dhe jo me nuska, zhive dhe magji.


Postuar nga: lilaalb
« ne: 15-01-2008, 22:58:50 »

Jo fare sia vlen sepse me sa pashe une nga ajo faqja skishte asgje te menqur ne te.dhe do te kisha propozuar qe fare mos te futeni ne ate faqe ngaqe ishin gjepura nepermjet internetit.
Postuar nga: Dalber
« ne: 15-01-2008, 21:00:39 »

E kisha pare edhe me perpara kete web sajt, por e kalova pa i vene shume rendesi. tani sapo lexova dicka perciptazi aty.

www.sherime.com

Ne faqen e pare do te shihni poshte majtas ne arabishte shkirmin "El-Hak" qe perkthehet ne " E/I drejti, Paanshem". Aty behej fjale per sherime nga magjite, halucinacione etj etj.

Duke qene se un personalisht nuk i besoj ketyre gjerave, dhe mundohem ti ndaloj te tjeret te bien ne keto rruge, do te doja te dija edhe mendimet tuaja.
Pres komente jo vetem nga muslumanet, se deri ne njefare mase e di se cfare do thone :D , do parapelqeja te shkruanin anetare Kristian apo te cdo feje tjeter.