www.sherime.com A ia Vlen? - Teologjia

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

www.sherime.com A ia Vlen?

www.sherime.com A ia Vlen?

· 7 · 3828

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 15-01-2008, 21:00:39
E kisha pare edhe me perpara kete web sajt, por e kalova pa i vene shume rendesi. tani sapo lexova dicka perciptazi aty.

www.sherime.com

Ne faqen e pare do te shihni poshte majtas ne arabishte shkirmin "El-Hak" qe perkthehet ne " E/I drejti, Paanshem". Aty behej fjale per sherime nga magjite, halucinacione etj etj.

Duke qene se un personalisht nuk i besoj ketyre gjerave, dhe mundohem ti ndaloj te tjeret te bien ne keto rruge, do te doja te dija edhe mendimet tuaja.
Pres komente jo vetem nga muslumanet, se deri ne njefare mase e di se cfare do thone :D , do parapelqeja te shkruanin anetare Kristian apo te cdo feje tjeter.

#1 ne: 15-01-2008, 22:58:50
Jo fare sia vlen sepse me sa pashe une nga ajo faqja skishte asgje te menqur ne te.dhe do te kisha propozuar qe fare mos te futeni ne ate faqe ngaqe ishin gjepura nepermjet internetit.

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 19-01-2008, 23:17:44
Dalber edhe ti cfar linku na paske sjell!  ^o)

As qe ja vlen te vizitohet faqja e ku me ti besojsh atij. Kjo pune e magjise eshte bere shume aktuale tek ne, u knaqen disa duke i mbush xhepat, e budallenjet duke i shpraze sepse besojne qe nje nuske sjellka fat dhe bereqet, rit dashurine mes cifteve, sheron nga steriliteti, etj etj

Aman... thjeshte me gerditin keta gjera!

Simbas Islamit keta gjera nuk jane SHERIM si thote ky tipi, po SHIRK! E lejuar eshte vetem sherimi me Kur'an dhe jo me nuska, zhive dhe magji.


 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 08-06-2008, 22:32:08
o gjiku vete jeta ka nevoje per horizont,so nqs ke asgje per te humbur provoje vet njehere a ia vlen..

 • Postime: 691
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 08-06-2008, 23:40:35
Ky ka qene nje profesion i hershem i hoxhallareve ketu.Sidomos hoxha i Kavajes.Nje cop injorant qe mashtronte polullin dhe kur ishte ndaluar feja.

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 06-11-2010, 22:21:43
une ndaj mendim te mire per kete faqe sepse ne kete bote ku njerezit jan te dhene pas magjive dhe poshtersirave duhet patjeter te kete dhe njerez qe i luftojne keto fenomene qe po shkaterrojne shoqerine
 me respekt visi

 • Postime: 86
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 06-11-2010, 23:12:37
kjo faqe nuk duhet te egzistoje

Temat e fundit