×

Xhindet!

Xhindet!

· 53 · 16937

  • Postime: 72
myvela dervishaj
#50 ne: 08-06-2010, 23:23:09
Sa me shume te permendim ZOTIN E GJITHESISE,sa me shume te kerkojme ndihme prej ZOTIT, aq me larg do jemi prej xhindeve te mallkuar.

  • Postime: 287
CentauR.
#51 ne: 13-06-2010, 19:41:52


E gjeta një po e mendoja ndryshe  ^o)

  • Postime: 566
  • Gjinia: Mashkull
ciarli
#52 ne: 29-12-2013, 18:21:42
xhindet jane ''pleshtat'' e zotit, nje soft, shpirt qe perdor keto embrione per te krijuar bote, fantazi te tjera,, kurse shpirtrat qe nderhyjne nderkohe dhe vetequhen xhinde jane nje krijim-hemoragji e shpejte e zotit dhe duan te perfitojne prej tij, ashtu si varfanjuku prej zoterise borgjez te pasur dhe ka edhe neper boten tone plot, pa qellime, moral, apo edhe pa ligesi
 

Xhindet

Nisur nga BerniRubrika Diapazon

Postimi i fundit 02-08-2010, 15:07:05
nga Berni