Xhindet! - 3 - Teologjia

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Xhindet!

Xhindet!

· 53 · 21999

  • Postime: 73
  • Karma: +1/-0

#50 ne: 08-06-2010, 23:23:09
Sa me shume te permendim ZOTIN E GJITHESISE,sa me shume te kerkojme ndihme prej ZOTIT, aq me larg do jemi prej xhindeve te mallkuar.
Xhindet

Nisur nga BerniRubrika Diapazon

  • Postime: 287
  • Karma: +0/-0

#51 ne: 13-06-2010, 19:41:52


E gjeta një po e mendoja ndryshe  ^o)

  • Postime: 570
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#52 ne: 29-12-2013, 18:21:42
xhindet jane ''pleshtat'' e zotit, nje soft, shpirt qe perdor keto embrione per te krijuar bote, fantazi te tjera,, kurse shpirtrat qe nderhyjne nderkohe dhe vetequhen xhinde jane nje krijim-hemoragji e shpejte e zotit dhe duan te perfitojne prej tij, ashtu si varfanjuku prej zoterise borgjez te pasur dhe ka edhe neper boten tone plot, pa qellime, moral, apo edhe pa ligesi

Temat e fundit