Tribuna e Tifozerise

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Futbollistë, skuadra, kampionate, tifozë dhe çdo gjë tjetër për futbollin.

Pergjigje nga: Bekimi, charlie, ar2yy

Milani është skuadra më e fortë në Evropë !

Bekimi
24-12-2007, 20:34:18
...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
16-02-2007, 12:03:34

Italia, ne “fronin” e botes !

Nje permbysje e madhe, qe ka ardhur ne nje vit me dy ane te medaljes: me shkelqimin ne Boteror, me fitimin e titullit, dhe me disfatat e deshtimet, qe nga “Calciopoli” e deri te ngjarjet e Katanias, qe cuan ne stadiumet e mbyllura. Por, dicka ka ndryshuar. Pas 14 vjetesh, Kombetarja e Italise ka...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
19-09-2006, 11:37:40

Ronaldo: Vras veten po nuk u ktheva numri 1 !

Basti i fenomenit është të prekë majën e botës me 30 gola në këtë sezon"Nëse nuk kthehem për të qenë numri 1 në botë, do t"ia fus vetes një plumb në kokë". Kjo është deklarata bombë dhe disi provokuese e qendërsulmuesit brazilian të Realit të Madridit, Ronaldo, që është intervis...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
30-08-2006, 14:47:28

Drei "Deutsche" fÃŒr Albanien - Tre "gjermane" per Shqiperine!

Me këtë titull publikohej lajmi për Kombëtaren shqiptare në një nga sajtet më të mëdha sportive gjermane, sport1.de. "Trajneri i Kombëtares shqiptare, Oto Bariç ka thirrur Altin Lalën e Hanover 96, lojtarin e Karlsruhes, Edmond Kapllani dhe Bekim Kastratin e Eintraht Braunsshveig, që të tre lojt...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
25-05-2006, 08:28:59

11 Futbollistet dhe Trajneri me i mirë i sezonit 2005 - 2006!

Para pak ditesh televizioni Koha dhe Gazeta sportive Sport-Ekspres organizuan një sondazh për Futbollistet dhe Trajneri me i mirë i vitit 2005 - 2006 ne Superligen e Shqipërisë.Fituesit janë këto:Trajner Ilir Daja ElbasaniFutbollistet Nevil Dede Elbasani,Endri Vrapi,Elbasani,Elv...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe