Informacione mbi gjendjen civile te lojtareve - Tribuna e Tifozerise

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Informacione mbi gjendjen civile te lojtareve

· 29 · 2232

Informacione mbi gjendjen civile te lojtareve

· 29 · 2232

 • Postime: 52
 • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  ne: 28-04-2006, 06:10:19
  Hi,te gjitheve e miresejugjeta.Ketu mund te shkruani cfare do lloj informacioni mbi gjendjen civile te lojtareve tane(sidomos atyre te elbasanit)

  Duke qene se te gjithe si te martuar apo beqare nuk mbajne unaza neper gishta nuk po merret vesh....e po na marrin goca ne qafe.
  E nis un e para:Zyrtarisht te martuar jane :Safet Osja,Gentian Stojku,Nevil Dede,Skerdi Bejzade etj etj.Te tjeret po jua le juve.Hajt na jepni nje dore,ndihmojme njeri tjetrin :perqafim

  puc-puc te gjitheve
  « Editimi i fundit: 12-05-2020, 18:38:49 nga InfoZ »

  • Postime: 29
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #1 ne: 28-04-2006, 06:21:51
  o Presllava me ke te ka zene qymyri ty mi lal? hmmmmm:(duhet pare dhe kjo pune).Nejse ato qe ke shkruar ti i di dhe un qe jane te martuar e ma kalamaj(do pyes dhe per ndonje tjeter)Bravooooooooooo me pelqen si teme. :perqafim

  • Postime: 52
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #2 ne: 28-04-2006, 06:23:56
  qymyri me ka zen me te gjith por sidomos
  me abrahamin,pse ke inat ti :D

  • Postime: 29
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #3 ne: 28-04-2006, 06:27:57
   :S hahahahahhahaa,per Abrahamin thua ti mi?po eshte beqar mi eshte beqar(ka nja 7 kalamaj andej nga afrika jugut)po eshte beqar(shaka kjo).Lene Abrahamin po shiko ndonje tjeter.Ate ta siguroj un qe eshet beqar. :engjell:

  • Postime: 52
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #4 ne: 28-04-2006, 06:32:19
  po cin tjeter mi lal se ato te gjith jan te martum
  kshu nuk duken ato por nga burime sekrete dalin te martuar
  keshtu qe vetem abrahami i shkret ka ngek beqir ;)

  • Postime: 7
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #5 ne: 28-04-2006, 07:16:00
  Aman moj Presllava.
  Sa e vobekte qe je.
  Kush eshte ai person qe edhe te jete i martuar te mbaje unaze ne gisht..
  Edhe nje person i thjeshte nuk ka zemer me e be kete gje.
  Nje here te vjen ZOGU ne dore.Po nuk e kape nuk te vjen me rasti....
  Leni ato KTHESAXHIJTE ( ne italisht ) qe vijne tek Bar LONDON. Ato jane Vetem Plehrat e Futbollit Elbasanas dhe nuk meritojne as te ulen ne ate lokal jo me te mbajne unaze....
  Puc lali fort se je gjithe ajo FEMER. Kujdes se mos te genjeje ndonje ty me 200 Euro
  Hhahahahahhah  :P   :D

  • Postime: 52
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #6 ne: 28-04-2006, 07:20:02
  normale mo eri qe njeher te vjen zogu te dora
  dhe nuk ka shanse ta marri njeri,por jo ne ate menyr qe e bejn ato
  pastaj ato nnuk jan plehera sic i quan ti lalli
  ato jan yje bote dhe e meritojn te rrin ne ate lokal si thua ti? ;)

  • Postime: 7
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #7 ne: 28-04-2006, 07:23:26
  Presllava...
  Ngjo lalin ktu.
  Ajo Fjala Plehre qe thashe nuk eshte ne kuptimin e pare te saj sepse deri sa KF Elbasani eshte deri ne kete nivel loje eshte mese normale qe nuk jane PLEHRA po e thashe se kuptimin se edhe pse jane te martuar te gjithe mendjen e kane te ZOGU...
  Un vazhdoj te ta jap edhe nje here keshillen.  KUJDES NGA 200 EURO

  • Postime: 52
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #8 ne: 28-04-2006, 07:25:57
  edhe un aty e kish mo zemer ne ate kuptim
  qe jan plehera kur nuk e tregojn gjendjen e tyre civile
  dhe marrin ne qef gocat me te mira te elbasanit.
  pastaj mos ki frik nga 200 eorushi se nuk jam keq ahahahahha

  • Postime: 29
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #9 ne: 28-04-2006, 07:27:45
   ;)na kenaqe ti dhe budalliqet qe shkruan(se di ca halli ke me futbollistet ti po................)Plehra, zemer rezervohu kur e perdor si term(jo se me djeg mua se un se di qe rri me plehra)po tregon nivelin tend.hajt tung

  • Postime: 52
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #10 ne: 28-04-2006, 07:29:28
  oj beaty plehera normale qe esht pak si rend
  por esht per ato qe jan te martuar dhe marrin ne qaf goca te tjera
  apo jo?

  • Postime: 7
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #11 ne: 28-04-2006, 07:31:02
  Moj Beaty je ne vete ca po shkruan???
  Po tregon ti nivelnin tend me kete pergjigje qe me jep mua se duket se  nuk e ke lexuar se cfare sqarimi i kam kthyer PRESLLAVES.
  Pastaj se te djeg ty apo jo eshte pune per ty edhe se me ke rri.
  Lexo mire se cfare eshte sqaruar pastaj mendohu para se te shkruash.
  Nje keshille : SHkruaj shkurt paster dhe pa gabime.
  Puc Puc

  • Postime: 27102
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #12 ne: 28-04-2006, 20:22:01
  qymyri më ka zen me te gjith por sidomos
  me abrahamin,pse ke inat ti :D

  Pse moj e adhuroke zezakun ti ai ta shpif 2 ore larg :D

  Hetlem Capja psh nuk eshte i martuar  :P

  • Postime: 52
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #13 ne: 29-04-2006, 04:51:44
  vetem ai esht yll bote aty se te tjeret jan kot
  sidomos ato qe kan ardh nga skuadrat e tjera
  pastaj cfar te bej un ,se vetm ai esht beqar mo berni aty :P

  • Postime: 7
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #14 ne: 29-04-2006, 06:17:19
  Nuk ka gje me te keqe kur te ze qymyri ( me Beaty e kam ) Besoj dhe mendoj se te gjitha forumet jan vetem per llafollogji dhe per asgje tjeter dhe ma merr mendja se cfare thuhen ketu as 1% nuk eshte e vertete, po ti me ate qe me the pak me lart me duket se te gjitha keto qe shkruhen ketu i merrke shume seriozisht.
  Mendoj se para shoqerise nuk kan rendesi llafollogjite e forumeve apo jo... ?
  Keshtu qe leri fjalet dhe mos e hidh poshte miqesin per kalamanlluqe dhe llafollogji
   :perqafim   :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim   :perqafim

  • Postime: 29
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #15 ne: 02-05-2006, 06:43:12
   :S hahhahahaahahah,Miri llafollogjia vlen dhe shume bile sidomos kur shoket(ato qe konsideroj un shok)flasin kalamanlluqe te tilla.nejseeeeeeeee ee.

  P.s O Berni dhe ai Capja qe thua ti nuk eshte beqar -beqar se ka nje lidhje shume serioze e thuajse te zyrtarizuar.Sa per Abrahamin rendesi ka njeriu jo ngjyra. :PNe listen e meshkujve te zene fusni dhe Vrapin se dhe ai i zene eshte. ;)

  • Postime: 52
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #16 ne: 03-05-2006, 05:24:00
  oj beaty harrove ti qe kemi edhe <Brahjen>edhe ai i martuar esht po gocave ama nuk ia ndans yt fare e sidomos njeres
  hahahahha :P

  • Postime: 29
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #17 ne: 05-05-2006, 07:44:35
   ;)mi ti,julin e respektoj si njeri dhe shok,per te tjerat nuk jam interesuar ndonje here.gjithsesi syte per te pare jane
  sidomos per njeren. ;)

  • Postime: 52
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #18 ne: 08-05-2006, 04:45:30
  po mi ti syt per te par jan
  por jo per te gjitha vetem per njern sic e the vet ti
  pasatj edeh un kam respekt te vecanet
  per julin
  se esht yll bote sidomos tani qe ka prer dhe floket

  • Postime: 52
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #19 ne: 08-05-2006, 04:51:09
  po mi ti syt per te par jan
  por jo per te gjitha vetem per njern sic e the vet ti
  pasatj edeh un kam respekt te vecanet
  per julin
  se esht yll bote sidomos tani qe ka prer dhe floket

  • Postime: 29
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #20 ne: 09-05-2006, 03:59:31
   hmmmmm:tani,per nje apo per dy ate se di un ate e di Juli(gjithsesi ska vdek njeri prej ketyre gjerave do mesohesh dhe ti po he mos e vrit kshu e kane keto futbollistet,shume shikojne po nje marrin pa problem.

  • Postime: 52
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #21 ne: 09-05-2006, 06:14:37
  normale qe do shohein shum dhe po tek
  un do perfundoj po hajt
  me nejse po e le dhe pak ta shijoj ate fitore si thu?

  • Postime: 29
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #22 ne: 12-05-2006, 04:56:23
  HAJT PER HAJER ISHALLA.PUC(CA CIFTI QE BEHENI TE PAPAME FARE)

  • Postime: 52
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #23 ne: 12-05-2006, 06:00:26
  oj zemra normale qe per hajer do dali
  po duhet pak durim po jo dhe aq se nuk po me durohet me
  e sidomos kur behet fjal per nje si ai........ :P

  • Postime: 29
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #24 ne: 12-05-2006, 06:04:08
  hahahahhahahah,gjerat e mira arrihen me pune me perpjekje duhet dhe pak durim.(e mos na jep em cokollate se do na prishesh :perqafim dhembet)

  Temat e fundit