Tryeza

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime per ushqimin dhe kuzhinen

Pergjigje nga: Lajmet, olti

Specat djeges - te mirat qe sjellin

12:51
09-02-2021, 18:54:56
 
ozhog-gub-2.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, BeRni

Pijet energjike dëmtojnë rëndë zemrën

12:51
18-10-2020, 20:51:18
 
pije-energjike.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


wassermelone watermelon shalqi bostan anguria.jpg

embelsire gabimet.jpg
Pergjigje nga: Lajmet, erlehta, olti

Molla dhe shendeti

12:51
04-06-2020, 07:50:09
 
molla mollet fruti molles mollakuqe.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
04-06-2020, 07:41:05

Çaji - Çajrat

 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

mjalti.jpg
banane foto.jpg
Pergjigje nga: erlehta, olti, darknet02

Bananet - Banania

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

carciofi-imbottiti artischoken argjinara.jpg

rakia shqiptare.jpgIMG_20200229_151511.jpg
Pergjigje nga: Gjumashi, erlehta, Parloté

La Pizza 🍕

Gjumashi
05-03-2020, 19:01:17
Cfare u ben me picat
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

luge vaj ulliri.jpg
Screenshot_20200214-160703.jpg
Pergjigje nga: olti, Trendafili i kuq

Fasulja (Groshët)

M A X
12-02-2020, 15:38:25
 
299ca88eb971b6f973d05ca336040028.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: olti, BeRni

Kripa - Duhet perdorur, por pa e tepruar

M A X
05-02-2020, 20:01:07
 
kripa kripe kriposur.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

barista kafeja ekspres perfekt espresso.jpg
Pergjigje nga: steriotipi B, erlehta, Passion

Si behet espresso perfekt?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

kafeja turke.jpg
Pergjigje nga: olti, Trendafili i kuq, shorty

Vezet - Pse veza është ushqim shumë i mirë

M A X
21-01-2020, 20:56:13
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ushqim ngrenie shendetshem.jpg
IMG_20200105_155229.jpg
Pergjigje nga: olti, erlehta

Arrat

M A X
23-12-2019, 00:24:49
...
mjalte me arra.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Bajamet

M A X
12-11-2019, 23:35:26
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: olti, ZUZUNA

Fiqtë

M A X
06-11-2019, 20:56:01
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqePergjigje nga: olti

Kurkuma - Shafrani i Indisë

M A X
13-10-2019, 20:20:27
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Panxhari dhe vlerat e tij

M A X
13-10-2019, 19:15:45
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
13-10-2019, 19:06:33

Preshi / Prasi

 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe