Tryeza


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime per ushqimin dhe kuzhinen

Pergjigje nga: Lajmet, olti, omega

Ushqime Gourmet

12:51
24-01-2023, 20:13:33
 FB_IMG_1674582024184.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, Lisa, leni

Receta per burek - ja si behet byreku

12:51
18-03-2021, 18:02:21
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, +ERELA+

Krepat, dashuria e re e shqiptarëve

M A X
16-03-2021, 12:00:29
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, Parloté, erlehta

Byrek me miell misri

Qytetari ri
16-03-2021, 08:47:19
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega, olti

Fasulja (Groshët)

Ωμέγα
15-03-2021, 22:33:14
 beans fasule groshet.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, erlehta, Parloté

Si bëhet buka misrit - Bukë Misri

1dhe1
14-03-2021, 22:05:03
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, dreamm, beqo

Si behet Tiramisu?

1dhe1
14-03-2021, 20:57:17
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, olti

Ftua / Ftoi / Ftonjte

stellina
08-03-2021, 13:57:37
...bigmarket.al_20201216_175250_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, olti

Specat djeges - te mirat qe sjellin

12:51
09-02-2021, 18:54:56
 ozhog-gub-2.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, BeRni

Pijet energjike dëmtojnë rëndë zemrën

12:51
18-10-2020, 20:51:18
 pije-energjike.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


wassermelone watermelon shalqi bostan anguria.jpg