Cfar beni kur mendja ju ri vetëm te e ngrëna? - Tryeza

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfar beni kur mendja ju ri vetëm te e ngrëna?

Cfar beni kur mendja ju ri vetëm te e ngrëna?

· 8 · 1840

 • Postime: 65
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 10-11-2008, 15:29:02
Mua edhe pasi ha ushqim përsëri pas 1-2 oreve me hahet dic. por nuk di de cfare te ha ose se cfare te bej qe te mos ha. Ja p.sh. tani mundohem qe ta heq mendjen por s'mundem. E dini cfare te bej ose nese edhe juve ju ndodh dic. e tille cfare beni?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 10-11-2008, 17:41:04
..mbushe gjithe dite me aktivitete...
gjithshka do jete ok.. :)

me "aktivitete" dua te them,sporte te  ndryshme,kinema,ndonje park,
dil me shoqerine ( jo restoranteve,por te pakten sa per nje pije)
librari,tv, radio etj... :) 

#2 ne: 10-11-2008, 21:51:06
Une? - Ha...c´te bej tjeter...

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 28-07-2009, 11:06:43
Une? - Ha...c´te bej tjeter...

edhe une  :D
Po me erdhi per te ngrene nuk arrij te perqendrohem ne asgje tjeter.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 28-07-2009, 11:08:18
rri te e ngrena sigurisht cte bej tjeter  :D

 • Postime: 7084
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 05-01-2020, 15:57:12
 

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 05-01-2020, 19:10:06
 [ Invalid Attachment ]  

Si i djeg pastaj kaloritë lol

Unë konsumoj karrota dhe mollë dhe vrap.😊

 • Postime: 7084
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 05-01-2020, 19:49:38
Si i djeg pastaj kaloritë lol

Unë konsumoj karrota dhe mollë dhe vrap.😊
:D
Kjo gjë arrihet me punë, me përpjekje 😂😂

Temat e fundit