Guidë për gatimet më të çuditshme në kryeqytet - Tryeza

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Guidë për gatimet më të çuditshme në kryeqytet

Guidë për gatimet më të çuditshme në kryeqytet

· 1 · 533

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 16-11-2011, 00:11:13
hqiptarët janë shumë besnikë të shijes mesdhetare, por disa sipërmarrës dhe guzhinierë kreativë kanë vendosur të guxojnë duke prezantuar ushqime e pije me kombinime nga më të çuditshmet.

Petro Verria, djali i aktorit Albert Verria, ka vendosur të bëjë art me kulinarinë. Ai tregon disa receta speciale të mbushura me fantazi.

Mundohemi që çdo javë të bëjmë një ushqim me origjinë nga kontinentet e tjera”, shprehet Petro.

Zbuloni recetat “e rralla” të emisionit ‘Pasdite në Top Channel’ duke klikuar videon.

Guidë për gatimet më të çuditshme në kryeqytet - Pasdite ne Top Channel

Temat e fundit