La Pizza 🍕 - Tryeza

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

La Pizza 🍕

La Pizza 🍕

· 50 · 16915

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 30-08-2004, 11:21:16
Kujt nuk i pelqejne Picat?  :-[ Askujt them une ;)

 
« Editimi i fundit: 19-10-2020, 21:11:24 nga InfoZ »

#1 ne: 30-08-2004, 13:26:47
Mua me pelqejn vetem ato qe€š  i gatuaj ne shtepi, kurse ato qe i blej sme pelqejn fare.
Une per vete gatuaj, kur kam kohe  8) dhe sle gje pa i futur , si psh.peshke, sallam, djathe, magdanos, qep, kashkavall, e tj.

U befte mire.


 :pafshim :pafshim

 
« Editimi i fundit: 19-10-2020, 21:12:47 nga InfoZ »

 • Postime: 1283
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 30-08-2004, 15:46:32
MAX te lumshit duart  :D :D <)> <)> :pafshim

 • Postime: 107
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 30-08-2004, 18:52:50
o bobo mi zhade c'na kujton picen,apo s'jam ne pune tani dhe kush pret oren 1,per te vajt ne shpi me hong.
Une vdessssssssssssssss per pizza,i ha si te jene,por e dini ca ha me shume?
Ato koret anash qe shume veta s'i hane.(per tangorllik s'i hane) :lalala

#4 ne: 30-08-2004, 19:06:05
Bebilogel po te ofroj disa lloje picash.

 

« Editimi i fundit: 19-10-2020, 21:13:54 nga InfoZ »

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 01-09-2004, 05:53:58
ushqimi im i preferuar nuk merzitem te ha pica mgjes dreke,darke...por une i blej kam provuar ti bej po ce do nuk me dalin fare te mira ...pica ime e preferuar me kerpudhe dhe ananas...mmmmmmm

#6 ne: 21-09-2004, 15:27:46
ushqimi im i preferuar nuk merzitem te ha pica mgjes dreke,darke...por une i blej kam provuar ti bej po ce do nuk me dalin fare te mira ...pica ime e preferuar me kerpudhe dhe ananas...mmmmmmm

hmmmmm  dhe mua shum me pelqejn Picat. Skam ndonje preference te vecante se nuk i jam nazeve ushqimeve e cfare do lloji te jete per mua esht OK.

 • Postime: 330
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 21-09-2004, 21:47:40
..picat me fruta ...me ananas,qershi,moll...mmmmm...mos mi kujtoni se ika...ja mbatha...vetem per nje pizza

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 23-09-2004, 05:34:00
Redman me ananas kryeveper....me merr dhe mua te lutem....:D

 • Postime: 330
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 23-09-2004, 21:01:48
une kam punuar ne itali tek pizazjoli me i modh i evropes ne ate kohe po pizza me fruta skam ngrene noj her  :o :o :??? :??? :???
SHSHSHSHSH budalla kujdes me ke flet se sjam shoku i jot une kalamo i poshter
 

EDITUAR
« Editimi i fundit: 24-09-2004, 02:45:51 nga DrACuLa »

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 24-09-2004, 06:09:44
Vetem ushqim italian e francez bejne ktu, hane pizza si me qen ne itali.
boh na kan ardh ne maje te hundes.......me pelqejn po jo dhe aq....pastaj eshte nje nder ushqimet me te pashendetshme per trupin.  :P

 • Postime: 330
 • Karma: +0/-0

#11 ne: 25-09-2004, 22:43:31
redmano kujdes picirruku i lalit se te bo byça flak pastaj :D ;)  :occ
....fqappppppp
..fquuuuuuppppp

 • Postime: 1287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 30-09-2004, 14:22:11
me se shumti em pelqejn ato qe i ben mami im :) por nuk e perjashtoj mundesin per te ngrene edhe 1 pizzaa Margareta :)

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 02-10-2004, 03:15:37
mami jot apo kuzhinjerja mos i bej lemsh gjerat tani ....

 • Postime: 1287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 02-10-2004, 17:22:33
pffff mamai im sdi te bej gjellrra se per pizza e kam numerooo unooo ;) e sa per gjellra e per te pastruar shtepine kemi puntore :D ka nevoj per em teper shpjegim???
P.s dracula do vdesesh nje dit duke qeshhh o ooooooo

 • Postime: 278
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 13-10-2004, 16:22:34
me pelqejne me shume ai funghi porcini,capriciosa dhe alle verdure con pane gratugiato siper.

#16 ne: 25-10-2004, 12:12:21
me pelqejne me shume ai funghi porcini,capriciosa dhe alle verdure con pane gratugiato siper.

Dhe mua shum me pelqen keto lloj :)

 • Postime: 84
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 25-10-2004, 17:49:29
hmmm....eshte 1nga shtate mrekullite e botes..i :love:it

#18 ne: 07-11-2004, 04:43:59
adamantine te ofroj nje pizze ty  :-[

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 07-11-2004, 13:53:23
un i ha pizzat pa ham  ;)

un haj formagjo pizza (4 lloj djathi)

 • Postime: 2356
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 20-02-2005, 15:59:04
Me pelqyen ato fotot ne fillim se  edhe pa i shijuar fare pizza e mirë diktohet vetëm në shikim të parë, si dashuria, po të pelqej nga jashtë edhe nga shija s'do pendoheni....
Ï preferoj pizzat e holla dhe koren e nga brumi i mirë , jo të perziera më veze së tepermi ku pastaj brumi duket si të kuqt e vesë, i kam merzi ato pizza, as për femij s'bëjn ato...

 • Postime: 278
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 21-02-2005, 03:53:16
kush do vij me mua te shkojme ne pizza GIORDANOS ose EDUARDO ato qe i njohin :pafshim

 • Postime: 118
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 21-03-2005, 06:55:46
mua me pelqen pizza quattro formaggi :love: po ju??

 • Postime: 1108
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 28-06-2005, 17:55:28
Mua nuk me pelqejne picat aspak  :-[

Dikur kam ngren aq shume pica saqe e kam mbushur numrin per gjithe jeten  :)

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 28-02-2006, 01:23:59
Mua nuk me pëlqejnë picat aspak  :-[

Dikur kam ngren aq shumë pica saqë e kam mbushur numrin për gjithë jetën  :)

Tani ma ke lene rradhen mua te haj Pica hahaha

Mua me pelqejn shume nuk merzitem.Tani qe kam filluar te punoj ne nje Piceri Italiane 1 cdo dite haj e kame rracion.

Me shume me pelqen kjo lloj

Temat e fundit