Ushqime Gourmet - Tryeza

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Ushqime Gourmet

   Ushqime Gourmet

  · 11 · 236

  • Postime: 998
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 10-01-2023, 14:06:29
   

  • Postime: 998
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #1 ne: 10-01-2023, 14:07:23
   

  • Postime: 998
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #2 ne: 10-01-2023, 14:07:58
   

  • Postime: 998
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #3 ne: 10-01-2023, 14:08:30
   

  • Postime: 998
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #4 ne: 10-01-2023, 14:08:58
   

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #5 ne: 15-01-2023, 17:26:55
   

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #6 ne: 15-01-2023, 17:27:14
   

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #7 ne: 15-01-2023, 17:27:34
   

  • Postime: 998
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #8 ne: 17-01-2023, 13:54:58
   

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #9 ne: 22-01-2023, 18:38:49
  Ushqimet gourmet janë ushqime të larta cilësie të përgatitura me kujdes dhe me ingrediente të kualitetit të lartë. Ata zakonisht janë të rrallë ose të rrallë dhe shpesh janë të ndërlikuar në përgatitje. Ushqimet gourmet janë të njohura për shijen dhe prezantimin e tyre të lartë.

  • Postime: 25496
  • Karma: +0/-0

  #10 ne: 24-01-2023, 20:13:33
   

  Temat e fundit