Udhetime / Pushime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Pushime, Udhetime e Turizem. Tema informative dhe diskutime per kohen e lire dhe pushimet.

koronaviurs plazh covid19.jpg
Screenshot_20200201-191506.jpg
Pergjigje nga: Monique, steriotipi B

Ku do te deshironi t'i kaloni pushimet e veressssss?

Monique
29-03-2019, 20:45:29
Ahh cje ti
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Monique, erlehta, steriotipi B

Nga do ti kaloni pushimet e Verës?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
16-09-2011, 22:50:02

2011, turizmi në shifra

2011, turizmi në shifraNderkohe qe nje numer i larte shqiptaresh vendosen t’i kalonin pushimet e tyre jashte vendit, duket se numri i te huajve qe kete vit kane zgjedhur Shqiperine eshte rritur me 16% me shume se i kaluari.

Berni
01-07-2010, 17:03:59

Shëngjini, sa plazh i qetë dhe i pastër

Mbase ju kujtohet. Disa kohë me përpara ishte thënë se nëse do e shëtisësh Shqipërinë në qetësi dha pa probleme atëherë mund ta bëni këtë pa ndonjë vështirësi, sidomos nëse do kënaqeni me qetësinë e Shën Gjinit.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe