TV Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Televizionet Shqiptare - TV Shqip Online

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Gjumashi

Shiko TV ne PC tuaj.

1dhe1
14-03-2021, 21:42:37
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

STV Folk

1dhe1
14-03-2021, 19:18:26
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, valboni, aceofhearts

Shqip TV (për USA dhe Canada)

1dhe1
14-03-2021, 00:57:31
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Digitalb Film Drame

1dhe1
13-03-2021, 00:31:14
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Digitalb Film Hits HD

1dhe1
13-03-2021, 00:29:24
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com

Digitalb Explorer Histori

1dhe1
13-03-2021, 00:27:41
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com

Digitalb Explorer Shkence

1dhe1
13-03-2021, 00:26:40
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Shiko tv shqip falas sport muxike filma femije 100% falas

1dhe1
13-03-2021, 00:23:30
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Kanale shqiptare gratis ( shiko tv shqip falas)

1dhe1
13-03-2021, 00:21:53
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Cufo TV

1dhe1
13-03-2021, 00:20:09
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Digitalb Film Dy HD

1dhe1
13-03-2021, 00:18:40
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Digitalb Film Nje HD

1dhe1
13-03-2021, 00:17:53
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Digitalb Film Komedi

1dhe1
13-03-2021, 00:15:59
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Digitalb Film Thriller

1dhe1
13-03-2021, 00:14:59
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet

Digitalb Film Autor

12:51
13-03-2021, 00:12:04
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet

Digitalb Family HD

12:51
13-03-2021, 00:11:06
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet

Digitalb Eurofilm

12:51
13-03-2021, 00:10:02
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:57:29

Digitalb Film Aksion HD

Kanali i Digitalb Film Aksion HD
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:56:48

Explorer Natyra

Kanali tv i Digitalb Explorer Natyra
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:56:03

My Music

Kanali tv i digitalb My Music
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:55:32

Digitalb Stinet

Kanali tv Digitalb Stinet
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:54:45

AlbUK TV

Kanali shqiptar tv ne Britani AlbUK TV
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:53:18

UTV News

Kanali tv me lajme UTV News
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:52:50

Supersonic TV

Kanali tv me muzike Supersonic TV
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:51:58

TV Iliret

Kanali TV Iliret
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:51:29

Alb-Film

Kanali tv me filma shqiptar Alb-Film
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:50:56

Alb-Humor

Kanali tv me humor shqip Alb-Humor
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:50:30

Alb-Kids

Kanali tv per femije Alb-Kids
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:50:01

AlbInfo

Kanali tv AlbInfo
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:49:15

Televizioni Dardan

Ish kanali tv lokal ne Elbasan Kanale te tjera ne Elbasan TV Dardan, A1 Televizion, TV Skampa, Elbasani Plus dhe Best Channel
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:47:07

TV Skampa

TV Lokan nga Elbasani TV Skampa
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:46:03

ONETV VLORA

TV Lokal ne Vlore, Shqiperi ONETV VLORA
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:45:26

6+1 Vlora Televizion

Kanali tv lokal shqiptar 6+1 Vlora Televizion
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:44:02

Uskana TV

Kanali tele Uskana TV
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:43:13

Doku Shqip

Kanali tv Doku Shqip
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:42:42

ERA TV

Kanali televiziv ERA TV
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:42:11

TV Korca

Kanali tele lokal shqiptar TV Korca
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:41:34

Dibra TV

Kanali tv lokal Dibra TV
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:40:36

Scan TV

Kanal tv informativ Scan TV
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:39:09

A1 Report

Kanali tv informativ me lajme A1 Report
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:38:24

TV Teuta

Kanali tv lokal shqiptar TV Teuta
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:36:46

Arta TV

Kanali tv Arta TV
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:35:52

Albanian Culture NY

Kanali tv mbi kulturen shqiptare Albanian Culture NY
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:34:57

TV Ulqini

TV lokal shqiptar ne Mal te Zi Ulqini TV
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:33:54

RTV Tetova

Kanali lokal shqiptar ne Maqedonine veriore RTV Tetova
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:32:07

Bizare XXX

TV Eros Bizare XXX
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:31:32

Bunga Bunga

TV Erotik Bunga Bunga
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:30:59

Desire XXX

Televizioni erotik Desire XXX
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 14:30:19

EROX

TV Erotik EROX
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe